VII скликання

1. Постійна комісія з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, міжнародних відносин та зовнішньоекономічного зв’язку:
Голова постійної комісії - Сологуб Олег Романович, депутат в/о №4;
Члени постійної комісії: - Бабалик Євген Пилипович, депутат в/о №26;
                                          - Никифоров Юрій Васильович, депутат в/о №6;
                                          - Карнаушенко Тетяна Михайлівна, депутат в/о №21;
                                          - Унгурян Дмитро Володимирович, депутат в/о №11.

2. Постійна комісія з питань земельних відносин, транспорту, зв’язку, промисловості, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та здійснення благоустрою:
Голова постійної комісії - Котвицький Віталій Болеславович, депутат в/о №5;
Члени постійної комісії: - Пожар Євген Федорович, депутат в/о №2;
                                          - Білаш Микола Григорович, депутат в/о №8;
                                          - Татаревський Володимир Олександрович, депутат в/о №25;
                                          - Булишкін Сергій Олександрович, депутат в/о №10.

3. Постійна комісія з питань торгівлі, побутового обслуговування, соціально-економічного та культурного розвитку, приватизації:
Голова постійної комісії - Шаповал Алла Євгенівна, депутат в/о №13;
Члени постійної комісії: - Остапчук Наталія Костянтинівна, депутат в/о №19;
                                           - Лосєва Юлія Григорівна, депутат в/о №24;
                                           - Шамін Сергій Валерійович, депутат в/о №16.

4. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, водних, лісових ресурсів, екології та використання надр:
Голова постійної комісії - Хміленко Василь Іванович, депутат в/о №22;
Члени постійної комісії: - Доброжан Андрій Іванович, депутат в/о №12;
                                           - Ковтун Тамара Іванівна, депутат в/о №7;
                                           - Красюков Віктор Валерійович, депутат в/о №9.

5. Постійна комісія з питань соціального захисту, медицини, освіти, культури, спорту, молодіжної політики, духовності, охорони здоров’я:
Голова постійної комісії - Казак Тетяна Василівна, депутат в/о №15;
Члени постійної комісії: - Кириченко Наталія Миколаївна, депутат в/о №18;
                                          - Драгунова Євгенія Михайлівна, депутат в/о №14;
                                          - Коритов Олександр Андрійович, депутат в/о №23.

6. Постійна комісія з питань прав людини, законності, регламенту, регуляторної політики, депутатської етики та протидії корупції:
Голова постійної комісії - Хижняк Едуард Олександрович, депутат в/о №1;
Члени постійної комісії: - Дідоводюк Світлана Володимирівна, депутат в/о №17;
                                          - Павліченко Оксана Володимирівна, депутат в/о №20.