VIII скликання

1. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної політики:

Голова постійної комісії - Дідоводюк Світлана Володимирівна, депутат від в/о №5.

Члени постійної комісії- Булишкін Сергій Олександрович, депутат від в/о №4;

- Горіцин Володимир Олександрович, депутат від в/о №2.

2. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії - Сологуб Олег Романович, депутат від в/о №7.

Члени постійної комісії- Бабалик Євген Пилипович, депутат від в/о №6;

- Никифоров Юрій Васильович, депутат від в/о №2.

3. Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Голова постійної комісії - Котвицький Віталій Болеславович, депутат від в/о №7.

Члени постійної комісії- Білаш Микола Григорович, депутат від в/о №2;

- Кугут Юрій Анатолійович, депутат від в/о №1;

- Татаревський Володимир Олександрович, депутат від в/о №6.

4. Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Голова постійної комісії - Шаповал Алла Євгеніївна, депутат від в/о №3.

Члени постійної комісії- Жовтобрух Сергій Іванович, депутат від в/о №1;

- Семенов Олександр Вікторович, депутат від в/о №1.

5. Постійна комісія з гуманітарних та соціальних питань:

Голова постійної комісії - Казак Тетяна Василівна, депутат від в/о №3.

Члени постійної комісії- Драгунова Євгенія Михайлівна, депутат від в/о №3;

- Кириченко Наталія Миколаївна, депутат від в/о №5;

- Лосєва Юлія Григорівна, депутат від в/о №5.