Дата: 17.03.2020 11:39

Шановні відвідувачі амбулаторії!

З 17.03.2020 у зв’язку з карантинними заходами щодо зупинення розповсюдження короновірусу в нашій амбулаторії будуть прийматися тільки ті пацієнти, що потребують ургентної медичної допомоги. Всі планові звернення, профілактичні огляди, вакцинація, операції, маніпуляції будуть проводитись після закінчення карантину. Такі ж міри введені в усіх медичних закладах України, в тому числі, в Лиманській ЦРЛ, Одеській обласній лікарні, тощо.

Ви завжди зможете проконсультуватись зі своїм сімейним лікарем телефоном:

0984117517

Якщо є проблеми зі здоров’ям, зателефонуйте, лікар визначить та, за необхідністю, призначить вам час прийому (просимо не запізнюватись).

Якщо у вас підвищена температура тіла (більше 38С), сухий кашель, задишка, або ви захворіли після повернення з місць, в яких реєструються випадки зараження короновірусом, вам потрібно самоізолюватися від інших людей та в обов’язковому порядку зателефонувати своєму сімейному лікарю, або до швидкої медичної допомоги за номером 103.

Для профілактики зараження короновірусом не відвідуйте місць масового скупчення людей, при можливості не користуйтесь громадським траспортом, часто мийте руки, використовуйте антисептики, не їжте продукти, що не були термічно оброблені.

Вибачте за тимчасові незручності! Всі ці міри необхідні для вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких!

З повагою, сімейний лікар Масленнікова Г. В.