Одеська область, Лиманський район

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (проект рішення ''Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради на 2021 року")

Дата: 12.05.2020 10:41

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

(проекту рішення Визирської сільської ради «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік»)

12.05.2020р.

Пропонований проект регуляторного акту «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік» визначає основні аспекти щодо регулювання правовідносин у сфері податкового законодавства, та пов’язані із встановленням податку на майно в  частині  плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік.

Зокрема, вказаним регуляторним актом пропонується встановити податок на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік, у відповідності до якого визначено платники податку, об’єкт оподаткування, база оподаткування, ставка податку, податковий період, порядок обчислення та сплати податку, порядок сплати податку, строки сплати податку.

Згідно вказаного положення визначається об’єкт оподаткування, база оподаткування, ставка податку, податковий період, порядок обчислення та сплати податку, порядок сплати податку, строки сплати податку,

Цілі прийняття запропонованого регуляторного акту:

Основними цілями прийняття  пропонованого регуляторного акту  є :

• здійснення планування та прогнозування надходжень податку;
  • збільшення доходної частини місцевого бюджету за рахунок надходжень від сплати податку на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік.

До вказаного регуляторного акту додається аналіз регуляторного впливу проекту рішення Визирської сільської ради «Про встановлення податку на майно, в частині плати за землю на території Визирської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2021 рік» підготовлено відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту», з метою одержання зауважень та пропозицій по вищевказаному проекту від зацікавлених осіб.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього буде оприлюднений, шляхом розміщення 12.05.2020р. на веб-сайті Визирської сільської ради за посиланням https://vyzyrska-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика» підрозділ «Проекти регуляторних актів»

Зауваження та пропозиції надаються до Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області, за адресою: 67543 Одеська область Лиманський район с.Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56, ном. тел.:  (04855) 9-55-35; 9-82-78; електрона адреса: vizirkarada@ukr.net

Зауваження та пропозиції прийматимуться у письмовому та/або в електронному вигляді до 12.06.2020р.

Визирський сільський голова                                                        В.В. Стоілакі