Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 11.02.2021 10:50

«Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення об’єктів дорожнього сервісу «автозаправна станція з пунктом технічного обслуговування транспортних засобів» на земельних ділянках загальною площею, орієнтовно 1,5 га, розташованих на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області».

Підстава для розроблення детального плану території: рішення Визирської сільської ради від 13.10.2020 № 692/ХХІ-VII.

Замовник: Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Розробник: ПП «Астор-юг»

Детальний план території розробляється у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» та з метою визначення та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудови і організації території для розміщення та експлуатації об’єктів виробничо-складського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

Основні   техніко-економічні   показники:   територія   в  межах  проекту –

1,0 га; транспортна інфраструктура – 0,640 га; озеленення - 0,360 га; стоянки тимчасового зберігання легкового транспорту – 11 м. місць.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;
  • опорний план; Схема існуючого використання. Схема проектних обмежень;
  • проектний план. План червоних ліній. Схема руху транспорту та пішоходів;
  • схема інженерних споруд і використання підземного простору;
  • схема інженерної підготовки території;
  • схема охорони навколишнього природного середовища.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», якій розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку,  можна у приміщенні Визирської сільської ради, в період строку для подання пропозицій у робочі дні з 8:00 до 17:00 години та на сторінці в мережі Інтернет: http://vyzyrska-gromada.gov.ua//.

Зауваження та пропозиції щодо проекту детального плану території надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою   за   адресою:  67543,  Одеська область  Лиманський  район  с.  Визирка

вул. Олексія Ставніцера, буд. 56 та на електронну адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net.

Посадова особа Виконавчого комітету Визирської сільської ради, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – сільській голова Стоілакі В.В.

Строк подання пропозицій та проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації становить 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації і триває з  11 лютого 2021 року до  12 березня 2021 року.

Пропозиції громадськості реєструються та розглядаються замовником містобудівної документації у місячний строк з дня їх надходження.

Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та презентація відбудуться 25 лютого 2021 року о 14.00 годині у приміщенні будинку культури Визирської сільської ради за адресою: с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 57.

Графічні матеріали

Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)