Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 11.02.2021 10:27
Кількість переглядів: 203

       «Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у доопрацьованому (відкоригованому) проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельних ділянках, які знаходяться у користуванні ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ».

           Підстава для розроблення детального плану території: рішення Визирської сільської ради від  23.05.2018 №817/VII.

           Замовник: Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

           Розробник: ПП «Бюро проектування та експертизи».

           Детальний план території розробляється у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» та з метою визначення та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудови і організації території для розміщення та експлуатації об’єктів виробничо-складського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури.

                    Основні   техніко-економічні   показники:   загальна площа території – 7,552 га; загальна кількість складів підлогового зберігання – 3 шт., загальна площа складів підлогового зберігання – 1,7528 га, загальна кількість силосів для зберігання насіння сої – 10 шт., загальний об’єм складів силосів для зберігання насіння сої – 150000 м³.

           Графічні матеріали:

  • схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;
  • план існуючого використання. Опорний план;
  • схема планувальних обмежень;
  • проектний план. План червоних ліній;
  • схема організації руху транспорту і пішоходів, креслення поперечних профілів вулиць;
  • схема інженерної підготовки території та вертикального планування;
  • схема інженерних споруд, мереж і використання підземного простору.

           Ознайомитись з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», якій розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку,  можливо у приміщенні Визирської сільської ради, в період строку для подання пропозицій у робочі дні з 8:00 до 17:00 години та на сторінці в мережі Інтернет: http://vyzyrska-gromada.gov.ua//.

           Зауваження та пропозиції щодо проекту детального плану території надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою   за   адресою:  67543,  Одеська область  Лиманський  район  с.  Визирка

вул. Олексія Ставніцера, буд. 56 та на електронну адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net.

           Посадова особа Визирської сільської ради, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – Визирський сільській голова Стоілакі В.В.

           Строк подання пропозицій та проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації становить 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації і триває з  11 лютого 2021 року до  12 березня 2021 року.

            Пропозиції громадськості реєструються та розглядаються замовником містобудівної документації у місячний строк з дня їх надходження.

            Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та презентація відбудуться 25 лютого 2021 року о 14.00 годині у приміщенні будинку культури Визирської сільської ради за адресою: с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 57.

 

Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельних ділянках, які знаходяться у користуванні ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ»

 

Графічні матеріали 

 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь