Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 04.02.2021 15:20

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Визирська сільська рада оприлюднює документ державного планування – «Детальний план території для розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту «Портовий холодильний склад «Визирка»», на земельних ділянках загальною площею, орієнтовано 10,0 га, на території с. Визирка Лиманського району Одеської області», що розроблено на підставі рішення Визирської сільської ради Одеської області від 19.11.2020 року №740/ХХІІ-VII та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Головна мета дійсного детального плану території – уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території  в  межах  населеного пункту;  визначення її функціонального призначення та параметрів забудови з метою будівництва та експлуатації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського траспорту «Портовий холодильний склад «Визирка»»; виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами; визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки; визначення містобудівних умов та обмежень земельної ділянки; обґрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення, зображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: створення транспортної інфраструктури; організації транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; охорони та поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки; комплексного благоустрою та озеленення; використання підземного простору тощо.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО – Визирська сільська рада. Орган, який приймає рішення про затвердження документу державного планування, – Визирська сільська рада, виконавець документу державного планування та звіту про СЕО – ТОВ ПКК «Абрис-груп».

Процедура громадського обговорення з питання розгляду документу державного планування та звіту про СЕО  буде здійснена з 28 січня 2021 року по 26 лютого 2021 року, відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку».

Громадські слухання відбудуться 9 лютого 2021 р. об 11.00 годині, за адресою Одеська область с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56 (будівля Визирської сільської ради). Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Пропозиції та зауваження подаються до Визирської сільської ради, на адресу: 67543 Одеська область, Лиманський  район, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера,  56 або на електронну адресу: vizirkarada@ukr.net.  За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження і пропозиції або мотивовано їх відхиляє. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 24.00 години 26.02.2021 року.

Ознайомитися з проєктами ДДП та звітами про СЕО  можна за адресою: Одеська область, Лиманський  район, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, а також на офіційному веб-сайті Визирської об’єднаної територіальної громади https://vyzyrska-gromada.gov.ua.

Відповідальний: Дорошенко А.О. – начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Визирської сільської ради, тел. (04855)9-82-78, e-mail: vizirkarada@ukr.net.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту державного планування відсутня.

ДПТ-2020-37. ПЗ

ДПТ-2020-37. ПЗ.ОНПС