Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 11.03.2021 15:58

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення об'єктів промислово-складського призначення на земельних ділянках орієнтовною площею 5,0 га, на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (в межах населеного пункту)».

Підстава для розроблення детального плану території: рішення Визирської сільської ради від 19.11.2020 № 742/ХХІІ-VII.

Замовник: Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Розробник: ТОВ «АПБ «Мегаполіс».

Розробник звіту про стратегічну екологічну оцінку: ТОВ «ЕКОСВІТ КОМПАНІ».

Детальний план території розробляється у відповідності до ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території» та з метою визначення та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудови і організації території для розміщення об’єктів промислово-складського призначення.

В містобудівній документації опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 4,4946 га.

Планувальними рішеннями детального плану території передбачене розміщення: адміністративно-складської будівлі; складів зерна; конвеєрних галерей; сушильного комплексу для зерна; автовагових; перекидача; КПП; пожежних резервуарів; трансформаторної; локальних очисних споруд госппобутових стоків; автостоянок.

Інженерне забезпечення:  водопостачання передбачено від існуючої мережі водопроводу; водовідведення та очищення господарсько-побутових стоків передбачається установкою повної біологічної очистки, продуктивністю 12 м3/добу. Очищена вода потрапляє в резервуар для накопичення і далі використовується як технічна, та для поливу території. Електропостачання - від існуючої електророзподільної системи; теплопостачання - електрообладнання; санітарна очистка - відповідно до вимог чинного законодавства.

Проектована ділянка розташована поза меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду, не є землями зарезервованими до подальшого заповідання та особливо цінного призначення тощо.

Планувальними рішеннями передбачено комплексний благоустрій території.

Основні   техніко-економічні   показники:   територія   в  межах  проекту –

4,4946 га; площа забудови – 1,5927 га, площа асфальтобетонних покриттів – 1,9181 га, площа озеленення - 0,360 га, протяжність доріг в проектованих межах – 1816 м, відсоток забудови – 35,44%.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;
  • опорний план. Схема існуючого використання. Схема планувальних обмежень;
  • проектний план. План червоних ліній;
  • схема організації руху транспорту;
  • схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Ознайомитись з проектом містобудівної документації, пояснювальною запискою, розділом «Охорона навколишнього природного середовища», якій розробляється у складі проекту містобудівної документації та одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку,  можна у приміщенні Визирської сільської ради, в період строку для подання пропозицій у робочі дні з 8:00 до 17:00 години та на сторінці в мережі Інтернет: http://vyzyrska-gromada.gov.ua//.

Зауваження та пропозиції щодо проекту детального плану території надаються у письмовому вигляді до Визирської сільської ради особисто або поштою   за   адресою:  67543,  Одеська область  Лиманський  район  с.  Визирка

вул. Олексія Ставніцера, буд. 56 та на електронну адресу Визирської сільської ради: vizirkarada@ukr.net.

Посадова особа Виконавчого комітету Визирської сільської ради, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – В.о. начальника відділу містобудування та архітектури Визирської сільської ради Добрєва М.М.

Строк подання пропозицій та проведення процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації становить 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації і триває з  13 березня 2021 року до  12 квітня 2021 року.

Пропозиції громадськості реєструються та розглядаються замовником містобудівної документації у місячний строк з дня їх надходження.

Громадські слухання щодо розгляду проекту містобудівної документації та презентація відбудуться 25 березня 2021 року о 11.00 годині у приміщенні будинку культури Визирської сільської ради за адресою: с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 57.

Детальний план території для розміщення об’єктів промислово-складського призначення на земельних ділянках орієнтовною площею 5,0 га, на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (в межах населеного пункту)

Графічні матеріали

Звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)