Повідомлення про оприлюднення проєктів документів державного планування та звітів про СЕО

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

«Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 11 га, розташованих в промисловій зоні населеного пункту с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області, для розміщення та експлуатації об’єктів виробничо-складського призначення та інженерно-транспортної інфраструктури (в тому числі, але не виключно, будівель та споруд транспорту, підприємств промисловості, інших підприємств, промислових будівель, складів, складів спеціальних товарних, складів універсальних, холодильників)».

12:06 11.02.2021

«Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення об’єктів дорожнього сервісу «автозаправна станція з пунктом технічного обслуговування транспортних засобів» на земельних ділянках загальною площею, орієнтовно 1,5 га, розташованих на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області».

10:50 11.02.2021

«Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у зв’язку з оприлюдненням проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у доопрацьованому (відкоригованому) проекті містобудівної документації: «Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на земельних ділянках, які знаходяться у користуванні ТОВ «ОЛСІДЗ БЛЕК СІ».

10:27 11.02.2021

Повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Визирська сільська рада оприлюднює документ державного планування – «Детальний план території для розміщення об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту «Портовий холодильний склад «Визирка»», на земельних ділянках загальною площею, орієнтовано 10,0 га, на території с. Визирка Лиманського району Одеської області», що розроблено на підставі рішення Визирської сільської ради Одеської області від 19.11.2020 року №740/ХХІІ-VII та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

15:20 04.02.2021