Реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них

РЕЄСТР

Назва угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього) із зазначенням переліку суб’єктів сторін

Дата набрання чинності, строк, на який укладено

Суб’єкт, що подав на повідомну реєстрацію, вихідний, вхідний номер, дата супровідного листа

Реєстраційний номер, дата повідомної реєстрації угоди (договору), змін і доповнень до неї (нього)

Номер і дата листа реєструючого органу з інформацією про повідомну реєстрацію угоди (договору)

Колективний договір між адміністрацією та уповноваженим трудового колективу працівників центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Від адміністрації: директор Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради -Хараїм Людмила Володимирівна.

Уповноважений представник трудового колективу: фахівець із соціально роботи відділення соціальної роботи ЦНСП Визирської сільської ради – Пальоха Надія Архипівна.

07.12.2020р.

2020-2025рр.

Директор Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради -Хараїм Людмила Володимирівна.

Супровідний лист за

№34-вих/2020 від 08.12.2020р.

та за вх.№1256/02-13 від 09.12.2020р.

№3,

29.12.2020 р.

№02-14/2269 від 29.12.2020 р.

скан-копія