Заяви про визначення обсягу СЕО

Заява про визначення обсягу СЕО "Детальний план території для розміщення об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури морського транспорту "Портовий холодильний склад "Визирка", на земельних ділянках загальною площею, орієнтовано 10 га, на території с.Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області"

Заява про визначення обсягу СЕО "Детальний план території земельних ділянок загальною площею 11 га, розташованих в промисловій зоні населеного пункту с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області"

Заява про визначення обсягу СЕО "Детальний план території для розміщення об'єктів дорожнього сервісу "Автозаправна станція з пунктом технічного обслуговування транспортних засобів" на земельних ділянках загальною площею 1,5 га, розташованих на території с. Визирка Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області"