Для оформлення інформаційного запиту

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами – кабінет приймальної діловода сільської ради в адміністративному приміщенні Визирської сільської ради (с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера,56).

Інформаційні запити приймаються:
з понеділка по п’ятницю — з 8.00 до 17.00
перерва — з 13:00 до 14:00
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону   (04855) 9-55-35
—  письмово: за адресою: 67543, Одеська область, Лиманський район, с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: vizirkarada@ukr.net

Рішення про забезпечення виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в апараті Визирської сільської ради

Розпорядження Визирської сільської ради від 27 травня 2021 року №152/2021-ОД "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, та Порядку відшкодування цих витрат"

Звіт щодо роботи Визирської сільської ради із запитами на отримання публічної інформації за 2020 рік