Для оформлення інформаційного запиту
   Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами та їх копіями кабінет відділу загальної та організаційної роботи в адміністративному приміщенні Визирської сільської ради (с. Визирка, вул. Ставніцера Олексія, 56).

Інформаційні запити приймаються:
з понеділка по четвер — з 8:00 до 17:00, в п'ятницю - з 8:00 до 15:45
перерва — з 12:00 до 12:45
вихідні: субота, неділя

Для звернення:
—  усно: номер телефону   (04855) 9-55-35
—  письмово: за адресою: 67543, Одеська область, Одеський район, с. Визирка, вул. Ставніцера Олексія, 56, Визирська сільська рада  (на конверті вказувати «Публічна інформація»)
— електронною поштою: vizirkarada@ukr.net або vyzyrka_sr@odessa.gov.ua

до Інструкції

(пункт 38)

РОЗМІР

Послуга, що надається

Граничні норми витрат

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів формату А3та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

______

Примітка  Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів.

Завантажити Форму для подання запиту на отримання публічної інформації

Інструкція про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в Визирській сільській раді

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію в Визирській сільській раді

Звіт щодо роботи із запитами на отримання публічної інформації за 2023 рік