Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Почесною грамотою, Грамотою або Подякою

Відповідно до положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області, затвердженого рішенням сесії Визирської сільської ради від 23.12.2020 р. №91/ІІІ-VІІІ  «Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області», порядок представлення до нагородження Почесною грамотою, Грамотою або Подякою Визирської сільської ради:


1. Подяка оголошується окремим громадянам, колективам та працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатам різних рівнів, членам політичних, громадських організацій і об’єднань, військовослужбовцям, спортсменам, учням за заслуги в професійній, навчальній та громадській діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, благодійну допомогу, генерацію ідей щодо розвитку Визирської сільської територіальної громади та активну громадську позицію.
2. Почесною грамотою та Грамотою нагороджуються окремі громадяни, трудові колективи та працівники підприємств, організацій та установ усіх форм власності, місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, члени політичних, громадських організацій і об’єднань, військовослужбовці за особистий внесок у створення позитивного іміджу Визирської сільської територіальної громади, багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значні системні досягнення у праці.
3. Почесною грамотою та Грамотою за трудові досягнення нагороджуються особи, які мають трудовий стаж на даному підприємстві не менше 2 (двох) років.
4. Особи можуть бути представлені до повторного нагородження: Грамотою або Подякою - не раніше як через 2 роки.
Почесною грамотою - не раніше як через 5 років. У виняткових випадках представлення до нагородження може відбуватись раніше.
5. Подання про нагородження вноситься на ім’я сільського голови: Грамотою та Подякою не пізніше, ніж як за 10 днів до визначеної дати; Почесною грамотою - не пізніше як за 20 днів до визначеної дати.
6.    У поданні про нагородження вказуються:
-    прізвище, ім’я та по батькові особи із зазначенням посади;
-    подія, до якої пропонується відзначення, дата та місце вручення нагородження;
-    вид нагороди;
-    конкретні заслуги, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження;
-    витяг із рішення зборів колективу (якщо ініціює колектив);
-    характеристика із зазначенням конкретних заслуг особи, яка пропонується до нагородження.

7. До подання про нагородження Почесною грамотою додаються копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також згода особи, що представляється до нагородження, на обробку її персональних даних. 
8. Не вважаються обґрунтованими пропозиції про відзначення осіб, колективів, які не мають конкретних і вагомих заслуг.
Головним і визначальним критерієм мають бути наявність достатніх показників, вагомих заслуг, високих здобутків у професійній, політичній та громадській діяльності. Ювілей сам по собі не є підставою для нагородження.
9. До подання про нагородження Почесною грамотою, Грамотою або оголошення Подяки колективам, керівниками підприємств, організацій та установ додаються довідки про стан справ на підприємстві, в організації та установі, які представляються до нагородження.
10. Почесною грамотою відзначення пам’ятних дат, історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій вперше відбувається у 50-у річницю, ювілеї та вшанування пам’яті видатних людей - у день п’ятдесятиріччя з дня народження. Наступні відзначення для підприємств, установ, організацій - не раніше як через 10 років, а для осіб - 5 років.
11. У разі невідповідності вимогам даного Положення, документи залишаються без розгляду, про що повідомляється орган, що їх надіслав.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь