Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Почесною грамотою, Грамотою або Подякою

Відповідно до положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області, затвердженого рішенням сесії Визирської сільської ради від 21.12.2023 р. №1238/ХLVІІ-VІІІ "Про внесення змін та доповнень до рішення Визирської сільської ради від 23.12.2020 року № 91/III-VIII «Про затвердження Положення про Почесну Грамоту, Грамоту та Подяку Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області»", порядок представлення до нагородження Почесною грамотою, Грамотою або Подякою Визирської сільської ради:

1. Подяка оголошується окремим громадянам, колективам та працівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатам різних рівнів, членам політичних, громадських організацій і об’єднань, військовослужбовцям, спортсменам, учням за заслуги в професійній, навчальній та громадській діяльності, сумлінне виконання посадових обов’язків, благодійну допомогу, генерацію ідей щодо розвитку Визирської сільської територіальної громади та активну громадську позицію.

2. Почесною грамотою та Грамотою нагороджуються окремі громадяни, трудові колективи та працівники підприємств, організацій та установ усіх форм власності, місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, члени політичних, громадських організацій і об’єднань, військовослужбовці за особистий внесок у створення позитивного іміджу Визирської сільської територіальної громади, багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значні системні досягнення у праці.

Почесною грамотою та Грамотою за трудові досягнення нагороджуються особи, які мають трудовий стаж на даному підприємстві не менше 2 (двох) років.

3. Висунення кандидатур для нагородження здійснюється гласно трудовими колективами підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, творчими спілками, товариствами, об’єднаннями громадян. Непрацюючих осіб до нагородження можуть представляти також громадські організації, творчі спілки тощо, членами яких вони є, або органи місцевого самоврядування.

4. Подання про відзначення вноситься органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, підприємствами, керівниками підприємств, організацій, установ усіх форм власності, політичними, громадськими організаціями та об’єднаннями громадян, тощо.

Подання про відзначення керівників виконавчих органів сільської ради ініціюють сільський голова, секретар сільської ради, заступники сільського голови, керівники комунальних установ; подання на секретаря ради, заступників сільського голови ініціює сільський голова.

5. При представленні до нагородження необхідно дотримуватись послідов- ності у нагородженні: Подяка, Грамота, Почесна грамота Визирської сільської ради.

6. Особи можуть бути представлені до повторного нагородження: Грамотою або Подякою - не раніше як через 2 роки.

Почесною грамотою - не раніше як через 5 років. У виняткових випадках представлення до нагородження може відбуватись раніше.

7. Подання про нагородження вноситься на ім’я сільського голови: Грамотою та Подякою не пізніше ніж як за 10 днів до визначеної дати; Почесною грамотою - не пізніше як за 20 днів до визначеної дати.

У поданні про нагородження особи вказуються:

  • прізвище, ім’я та по батькові особи із зазначенням посади;
  • подія, до якої пропонується відзначення, дата та місце вручення нагородження;
  • вид нагороди;
  • конкретні заслуги, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

У поданні на нагородження трудового колективу вказуються:

- відомості щодо діяльності трудового колективу із зазначенням дати створення/заснування, інформацію про керівника/керівників колективу, його кількісний та особовий склад, відомості про основні досягнення (нагороди) протягом останніх двох років.

  Не вважаються обґрунтованими пропозиції про відзначення осіб, колективів, які не мають конкретних і вагомих заслуг.

Головним і визначальним критерієм мають бути наявність достатніх показників, вагомих заслуг, високих здобутків у професійній, політичній та громадській діяльності. Ювілей сам по собі не є підставою для нагородження.

9. До подання на нагородження особи додаються такі документи:

  • витяг із рішення зборів колективу (якщо ініціює колектив);
  • характеристика із зазначенням конкретних заслуг особи, яка пропонується до нагородження.

До подання про нагородження Почесною грамотою додаються копії паспорта та ідентифікаційного коду, а також згода особи, що представляється до нагородження, на обробку її персональних даних.»

10. У разі невідповідності поданих документів пунктам 8 та 9 цього Положення, вони не розглядаються і назад не повертаються.

11. Почесною грамотою відзначення пам’ятних дат, історичних подій, ювілеїв підприємств, установ і організацій вперше відбувається у 50-у річницю, ювілеї та вшанування пам’яті видатних людей - у день п’ятдесятиріччя з дня народження. Наступні відзначення для підприємств, установ, організацій - не раніше як через 10 років, а для осіб - 5 років.

12. При представленні до нагородження необхідно дотримуватись послідовності у нагородженні: Подяка, Грамота, Почесна грамота.

13. Подання та нагородні матеріали щодо відзначення Почесною грамотою, Грамотою або Подякою попередньо розглядаються відділом загальної та організаційної роботи сільської ради.

14. За результатами розгляду після погодження подання та нагородних матеріалів із секретарем сільської ради та сільським головою  відділ загальної та організаційної роботи сільської ради забезпечує підготовку проекту розпорядження сільського голови про нагородження.

15. Текст Почесної грамоти, Грамоти, Подяки оформляється на спеціально- му бланку з офіційними символами сільської ради, підписується сільським головою (особою, яка здійснює його повноваження) та скріплюється печаткою.

16. Облік бланків Почесних грамот, Грамот, Подяк та їх оформлення забезпечує відділ загальної та організаційної роботи сільської ради.

17. У разі невідповідності вимогам даного Положення, документи залишаються без розгляду, про що повідомляється орган, що їх надіслав.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь