Засідання комісії

Порядок денний засідання Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області від 26.08.2020 року

1. Про розподіл обов'язків між головою, заступником голови, секретарем та іншими членами Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області.
  2. Про залучення спеціалістів, експертів, технічних працівників для забезпечення здійснення повноважень Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області під час підготовки та проведення місцевих виборів.
  3. Про виконання членами Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області повноважень на платній основі.
  4. Про забезпечення Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області необхідним приміщенням, транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями відповідно до нормативних вимог установлених Виборчим кодексом та Центральною виборчою комісією.
  5. Про режим роботи та графік чергувань членів Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області.

Порядок денний засідання Визирської сільської територіальної виборчої комісії Одеського району Одеської області від  06.09.2020 року

1. Про визначення орієнтованої середньої кількості виборців у багатомандатних виборчих округах.
  2. Про утворення багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Визирської сільської ради.