З питань ЖКГ

До уваги споживачів!

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», враховуючи рішення Визирської сільської ради №215/УІІ-УІІ від 26.11.2019р. «Про припинення комунального підприємства «Любопількомунгосп» Любопільської сільської ради та комунального підприємства «Комунгосп» Першотравневої сільської ради в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Визирське джерело» Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області», Комунальне підприємство  «Визирське джерело» Визирської сільської ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на водопостачання для населення в с. Визирка (вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) ( у розмірі 14.30грн. за м3) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб  в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве. (у розмірі 24.40грн. за м3)

12:11 29.05.2020