Юридичний відділ

Юридичний відділ Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області є структурним підрозділом апарату Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Метою юридичного відділу є правове забезпечення роботи апарату Визирської сільської ради, в межах повноважень і способами, передбаченими Конституцією і законами України.

Основні завдання юридичного відділу:

Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог чинного законодавства сільською радою, а також її посадовими особами під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків.

Організація в установленому порядку претензійно-позовної роботи в Визирській сільській раді. Участь у здійсненні радою договірної роботи (правовий аналіз, погодження договорів).

Здійснення самопредставництва в установленому законом порядку інтересів сільської ради в адміністративних, господарських судах всіх інстанцій та судах загальної юрисдикції всіх інстанцій (зокрема, що стосується представлення інтересів ради в судових засіданнях, ознайомлення з матеріалами справ, надання та отримання документів, заявлення клопотань, подання заяв, скарг, відзивів та підписання їх від імені ради, засвідчення копій документів від імені ради, надання пояснень та здійснення інших дій), представлення інтересів сільської ради в інших органах, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності,  під час розгляду правових питань, спорів.

Проведення роботи щодо безпосереднього розроблення проектів нормативно-правових актів (реалізації державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування) в рамках дії Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Забезпечення взаємодії Визирської сільської ради з правоохоронними органами.

Фото без описуБерезовський Дмитро Миколайович

начальник відділу