До присвоєння звання «Почесний громадянин Визирської територіальної громади»

Відповідно до Положення про звання «Почесний громадянин Визирської територіальної громади», затвердженого рішення сесії Визирської сільської ради №40/ІІ-VІІІ  від 10.12.2020 р. «Про затвердження положення про звання «Почесний громадянин Визирської територіальної громади»», порядок представлення кандидатур до присвоєння звання «Почесний громадянин Визирської територіальної громади»:

1.    Документи для представлення кандидатур на присвоєння Почесного звання надаються комісії з питань розгляду та підготовки матеріалів щодо присвоєння звання  «Почесний громадянин Визирської територіальної громади».
2.    Висунення кандидатури щодо присвоєння Почесного звання здійснюється наступними суб’єктами ініціативи: Визирським сільським головою, виконавчим комітетом Визирської сільської ради, депутатськими групами, фракціями Визирської сільської ради, старостами стростинських округів громади, трудовими колективами установ, підприємств, організацій або членами Визирської територіальної громади у кількості не менше 100 осіб.
3. Самовисування на присвоєння Почесного звання не розглядаються.
4. При представленні кандидатури для присвоєння Почесного звання, до комісії з питань розгляду та підготовки матеріалів щодо присвоєння звання  «Почесний громадянин Визирської територіальної громади», суб’єктом ініціативи надається відповідне подання та такі документи:
- біографія кандидата;
- обґрунтування вагомого особистого внеску кандидата в розвиток громади та відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності, зазначених у пп. 1.1 цього Положення (зазначаються в поданні або на окремому аркуші, що є додатком до подання);.
- копії документів, що посвідчують нагородження відомчими або іншими відзнаками (за заявності);

- фотографії кандидата;
- інші документи, які суб’єкт ініціативи бажає додати.