Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Про порядок повідомної реєстрації колективних договорів

На виконання рішення Визирської сільської ради від 17.08.2021 року  № 449/XII-VIII «ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГАЛУЗЕВИХ (МІЖГАЛУЗЕВИХ) І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ  УГОД, КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ  У ВИЗИРСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ» повідомну реєстрацію колективних договорів, змін чи/або доповнень до них здійснює керуючий справами виконавчого комітету Визирської сільської ради Гапоненко Володимир Володимирович.

 

Подати на повідомну реєстрацію колективний договір, зміни чи/або доповнення до нього можна на електронну адресу сільської ради: vizirkarada@ukr.net ,  або особисто до приміщення Визирської сільської ради за адресою: вулиця Олексія Ставніцера, 56 с. Визирка.

 

У відповідності до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.13р. №115 (зі змінами та доповненнями):

  1. На повідомну реєстрацію подається один  примірник колективного договору, змін та доповнень до нього разом із додатками та супровідним листом (зразок додається нижче).

 

На вибір сторін договорів пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу:

1)   оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;

2)   оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

3)   електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

  1. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації колективного угоди, змін і доповнень до них, повертати їх на доопрацювання, витребувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до оформлення поданих на реєстрацію документів.
  2. Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію договору, змін та доповнень до нього суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику договору, змін і доповнень до нього, і не повертає його сторонам.

 

 

 

 

 

 

Затверджено рішенням

Визирської сільської ради

 від 17.08.2021 року

 №449/XII-VIII

 

Рекомендований зразок супровідного листа до галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, змін чи доповнень до них, який подається до Визирської сільської ради на повідомну реєстрацію

 

 

БЛАНК ПІДПРИЄМСТВА, УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

 

№_______  від  ________________

                 

Визирська сільська рада Одеського району Одеської області

 

 

Направляємо на повідомну реєстрацію  (вибрати потрібний варіант)

1) підписаний паперовий оригінал колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) _________________  разом із (назва колективного договору)  додатками, з прошитими і пронумеровани-ми сторінками;

або

2) оригінал електронного колективного договору (змін чи доповнень до колективного договору) ______________,  з пов’язаними з ним                                               (назва колективного договору)  

кваліфікованими електронними підписами;

або

3) електронну копію паперового оригіналу колективного договору (змін чи доповнень до нього) ________________ , засвідчену кваліфікованою

                           (назва колективного договору)  електронною печаткою.

Відповідно до п. 7 Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013    №115 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019  № 768), надаємо/або не надаємо згоду на оприлюднення тексту колективного договору (змін і доповнень до нього) та його/їхніх додатків.

(У разі наявності інформації з обмеженим доступом, вказати сторінки, розділи, пункти, додатки тощо, які не підлягають оприлюдненню, а також підстави щодо обмеження доступу до цієї інформації відповідно до законодавства або рішення сторін).

Додаток: один примірник колективного договору (змін/доповнень до нього) на ___ арк.

 

   ___________________                     ________________                  _____________________

(посада особи, яка надсилає лист)                      (підпис особи)                                  (П. І. Б. особи)

 

 

(П. І. Б. виконавця, контактний телефон)

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь