З кадрових питань

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, а саме:

12:25 18.02.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста фінансового відділу Визирської сільської ради та  спеціаліста 1 категорії відділу культури, туризму та культурної спадщини Визирської сільської ради

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

10:40 11.02.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державного реєстратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради, адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради

11:37 18.12.2020

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу Визирської сільської ради

Відповідно до рішення Визирської сільської ради № 27/ІІ- VIII від 10.12.2020 року Про внесення змін до рішення сесії №160/VI-VII від 31.10.2019 «Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату та виконавчих органів Визирської сільської ради на 2020 рік» (зі змінами),  рішення Визирської сільської ради № 29/ІІ- VIII від 10.12.2020 року «Про внесення змін до рішення Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області  №727/ХХІІ-VІІ від 19.11.2020 р. «Про створення фінансового управління Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області, затвердження Положення про фінансове управління та вжиття заходів щодо  його державної реєстрації», згідно якого фінансовий орган є відділом, внести зміни до оголошення про проведення конкурсу, що опубліковано в газеті «Слава Хлібороба» №46 від 21.11.2020 року, замінивши в тексті слова «управління» на слова «відділ» у відповідних відмінках, а також виключивши слова «начальника бюджетного відділу фінансового управління Визирської сільської ради, начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головного бухгалтера фінансового управління Визирської сільської ради». Викласти текст оголошення наступним чином:

15:02 11.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ

05 січня 2021 року о 09.00 годині в приміщенні Визирської сільської ради  відбудеться засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на зайняття посади керівника-директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Визирської сільської ради.

09:40 11.12.2020

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад головних спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради (2 посади)

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

14:13 27.11.2020

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад начальника фінансового управління, начальника бюджетного відділу фінансового управління Визирської сільської ради, начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головного бухгалтера фінансового управління Визирської сільської ради

14:58 20.11.2020

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника-директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Визирської сільської ради від 17.11.2020 р. № 174 «Про утворення та затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника- головного лікаря КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради», керуючись Положенням про  порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Визирської сільської ради затвердженим рішенням Визирської сільської ради №660/ХХІ-VII від 13.10.2020 року, конкурсна комісія оголошує про проведення конкурсу на зайняття посади керівника- директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради.

09:48 19.11.2020

10:29 13.11.2020