З кадрових питань

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад начальника фінансового управління, начальника бюджетного відділу фінансового управління Визирської сільської ради, начальника відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності-головного бухгалтера фінансового управління Визирської сільської ради

14:58 20.11.2020

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника-директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Визирської сільської ради від 17.11.2020 р. № 174 «Про утворення та затвердження персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника- головного лікаря КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради», керуючись Положенням про  порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Визирської сільської ради затвердженим рішенням Визирської сільської ради №660/ХХІ-VII від 13.10.2020 року, конкурсна комісія оголошує про проведення конкурсу на зайняття посади керівника- директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради.

09:48 19.11.2020

10:29 13.11.2020

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника-директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради

Відповідно до рішення виконавчого комітету Визирської сільської ради від 28.10.2020 р. №173, виконавчий комітет Визирської сільської  ради оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника – директора КНП «ЦПМСД» Визирської сільської ради.

11:57 29.10.2020

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради

Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 та у зв’язку з прийняттям рішення Визирської сільської ради №482/XVII-VII від 21.05.2020 року «Про створення Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області» та рішення Виконавчого комітету Визирської сільської ради №75 від 28.05.2020 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області» оголошує конкурс на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради. Повне найменування: Центр надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

08:49 28.05.2020

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.  Відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області входять не менш як п’ять осіб у рівній кількості представників суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги».

08:53 27.05.2020

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мистецької школи Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області

Найменування та місцезнаходження: Мистецька школа Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (далі – Школа): вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область, 67543.

08:57 20.05.2020

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб  місцевого самоврядування

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме: -  начальника Служби у справах дітей Визирської сільської ради;  -  начальника відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП -державного реєстратора Визирської сільської ради; -   адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради (3 посади); -  спеціаліста І категорії з реєстраційного та військового обліку Визирської сільської ради; - спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради; - спеціаліста 1 категорії відділу соціального захисту населення Визирської сільської ради.

09:03 01.05.2020