Одеська область, Лиманський район

До Визирської громади завітали журналісти з різних областей України

Визирську громаду відвідали журналісти з усієї України. В рамках престуру «Одеська область – досвід реформ», який організував Харківський пресклуб, до ОТГ приїхали представники 4 влади з Харкова, Кривого Рогу, Полтави, Саврані, Житомира, Любашівки, Тернополя, смт Ширяєво, Великої Лепетихи (Херсонська область), Горностаївки (Херсонська область), Сум та Одеси. Перша локація – група терміналів «ТІС». Журналісти під час екскурсії на власні очі побачили, що таке приватний порт та як він функціонує, ознайомилися з потужностями підприємства, його терміналами та особливостями. І, звичайно, зробили фото на пам'ять біля Робота ТІС -1КБ – символу підприємства. Зазначимо, що автором ідеї встановлення такої металевої скульптури був Андрій Ставніцер, а скульптором – Олександр Мілов.

19:21 04.09.2020

Визирська громада відрахує реверсну дотацію до держбюджету у 2021 році

Міністерство фінансів України затвердило розрахунок дотацій для місцевих бюджетів на 2021 рік. За інформацією ULEAD Одеський регіональний офіс ОТГ Одеської області перерахують до держбюджету 588 млн 114,4 тис. грн реверсної дотації та отримають 884 млн 642,3 тис. грн базової. Реверсну відрахують 9 громад. Найбільше - Одеська міська (372 млн 425,8 тис. грн), найменше – Таїровська селищна (2 млн 254,6 тис. грн). Визирська громада перерахує 66 млн 319 тис грн.

16:53 03.09.2020

До Дня пам’яті захисників України

В Україні з минулого року на одну пам’ятну подію на календарі – більше. Але, нажаль, сумну. У 2019 році 29 серпня встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Дата обрана не випадково. Пекельний серпень 2014 року під Іловайськом наша держава запам’ятає надовго, як і сотні сімей, у яких до дому не повернулися батьки, сини, брати, наречені… Це був «Іловайський котел», подія, котра розділила життя на «до» і «після».

16:47 28.08.2020

Визирська ОТГ посіла 4 місце по Україні в загальному рейтингу фінансових показників за І півріччя 2020 року

За підсумками виконання бюджетів 872 ОТГ за січень-червень 2020 року, на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, даних веб-порталу openbudget.gov.ua експертами Програми «U-LEAD з Європою» та "SKL International"  проведено оцінювання та сформовано рейтинг ОТГ за такими фінансовими показниками:

16:40 27.08.2020

Сільський голова привітав громаду з Днем Незалежності України

До Дня Незалежності України голова Визирської сільської ради привітав співробітників апарату та профільні заклади зі святом. За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток громади було відзначено подяками будинки культури, бібліотеки, школи та дитячі садочки, Любопільський старостат, КП "Визирське джерело", МПК "Визирка, ФАпи та амбулаторії, відділ освіти, молоді та спорту.

09:11 27.08.2020