Новини

У Визирській громаді, спільно з науковцями, розробляють Стратегію розвитку ОТГ до 2030 року

5 серпня Кабінет Міністрів України затвердив Державну стратегію регіонального розвитку на 2021-2027 роки, проект якої розроблено Мінрегіоном на виконання Закону України «Про засади державної регіональної політики» та Указу Президента України від 20 вересня 2019 р. № 713 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції».

15:34 13.04.2021

У населених пунктах Визирської громади тривають толоки (фотозвіт)

Весна. Саме цієї пори року дбайливі господарі беруть до рук сапи та лопати й приводять до ладу свої садиби. У Визирській громаді з 1 квітня тривають толоки. До генерального прибирання своїх сіл долучилися не лише працівники комунальних господарств, а й робітники будинків культури, клубів, бібліотек, шкіл та дитячих садочків, старостатів та просто небайдужі жителі.

18:01 08.04.2021

Дві великі зони відпочинку у громаді. Що зміниться у Визирській ОТГ у 2021 році? Частина 2

У попередньому матеріалі ми розповідали про капітальні ремонти вуличного освітлення та дорожнього покриття у населених пунктах нашої Визирської громади. Сьогодні продовжуємо цикл публікацій про зміни, які чекають на ОТГ у 2021 році.

16:21 05.04.2021

Визирська громада відзначила День визволення сіл від фашистських загарбників (фотозвіт)

Пам'ять жива, вона не вмирає. Історія нашого краю у роки Другої світової війни – сумна, як і для багатьох інших держав. Напевно, немає ні однієї української родини, до хати якої б не зайшла війна… "Похоронки", зниклі безвісти, розстріляні, вбиті. Ця сумна сторінка назавжди увійшла в літописи України. Але весна 1944 року змінила все. Звільнення колишнього Комінтернівського району розпочалося з форсування Тилігулу. День за днем радянські війська виборювали села сучасної Визирської громади.

15:15 05.04.2021

Інфомація про надбавки до пенсії донора

За статтею 12 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» донори, які безоплатно здали 40 одноразових максимально допустимих доз крові або 60 одноразових максимально допустимих доз плазми крові, незалежно від часу їхньої здачі, набувають статусу Почесного донора України. Таким особам видається відповідне посвідчення і вручається нагрудний знак «Почесний донор України». Статтею 13 цього Закону передбачено, що до пенсії почесним донорам України встановлюється надбавка в розмірі 10% затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць.

12:34 26.03.2021