Одеська область, Лиманський район

Мобільна група Визирської сільської ради провела чергову інспекцію

Робоча мобільна група Визирської сільської ради провела чергову інспекцію по магазинам на території громади. Цього тижня представники мобільної групи відвідали найменші населені пункти ОТГ та перевірили, як там дотримуються правил карантину. Так, у всіх закладах торгівлі продавці мали необхідні засоби індивідуального захисту (маски, рукавички та антисептики). Окрім того, підприємці попіклувалися й про відвідувачів, поставивши на видному місці антисептичні засоби для обробки рук та одноразові рукавички. Деякі магазини ще й надають маски у разі необхідності.

16:00 03.07.2020

В Любополі розпочали капітальний ремонт центральної площі

В Любопільському старостинському окрузі влітку часу не гають.  Днями тут розпочалася реконструкція площі в центрі села перед  Будинком культури. Всього потрібно відремонтувати майже 600 квадратних метри. Кошти на проведення робіт передбачено у місцевому бюджеті Визирської сільської ради.

16:49 02.07.2020

У Визирській сільраді відбулося засідання виконкому

У Визирській сільській раді, 26 червня 2020 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному – 13 питань, котрі стосуються життєдіяльності громади. Одне з них – про  підготовку об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.  Члени виконкому підтримали пропозицію про створення комісії, яка перевірить готовність закладів до опалювального сезону.

20:57 26.06.2020

У Визирській сільраді відбулася XVIII чергова сесія

У центрі громади – Визирці – 25 червня 2020 року відбулася XVIII чергова сесія Визирської сільської ради. На порядку денному – 44 питання. Так, депутати затвердили ряд земельних та кадрових питань, податки та тарифи на водопостачання.

13:27 26.06.2020