Реєстр діючих регуляторних актів

Рішення Визирської сільської ради від 12.07.2023 р. №1090/ХХХVІІІ-VІІІ «Про встановлення туристичного збору на території Визирської сільської територіальної громади»

Рішення Визирської сільської ради від 12.07.2023 р. №1089/ХХХVІІІ-VІІІ «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю у формі орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, що знаходяться на території Визирської сільської територіальної громади, та затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю у формі орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності»

Рішення Визирської сільської ради від 12.07.2023 р. №1088/ХХХVІІІ-VІІІ «Про встановлення ставок та пільг  податку на майно в частині плати за землю у формі земельного податку на території Визирської сільської територіальної громади та затвердження Положення про податок на майно в частині плати за землю у формі земельного податку»

Рішення від 14.07.2021 року  №395/Х-VІІІ «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Визирської сільської територіальної громади та затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Рішення Визирської сільської ради №172/VI-VII від 31.10.2019 «Про внесення змін до рішення сесії Визирської сільської ради від 12.02.2016 року №108-VІІ «Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади с. Визирка, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна»

Рішення Визирської сільської ради №853-VII від 11.07.2018 «Про затвердження положення «Про порядок приватизації комунального майна територіальної громади Визирської сільської ради»

Рішення Визирської сільської ради №586-VII від 28.09.2017 «Про надання згоди на затвердження правил водокористування внутрішньої водойми (ставок №2) в с. Визирка Лиманського району Одеської області»

Рішення Визирської сільської ради №526-VII від 26.06.2017 «Про затвердження Положення про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності»

Рішення Визирської сільської ради №523-VII від 26.06.2017 «Про затвердження в новій редакції Порядку розміщення тимчасових споруд та засобів для провадження підприємницької діяльності на території Визирської сільської ради, затвердженого рішенням Визирської сільської ради №352-VI від 14.08.2012р.»

Рішення Визирської сільської ради №350-VII від 15.12.2016 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території села Визирка Лиманського району Одеської області»

Рішення Визирської сільської ради №291-VII від 16.09.2016 «Про затвердження Положення про оренду майна, що належить до спільної власності територіальної громади Визирської сільської ради»

Рішення Визирської сільської ради №238-VII від 12.07.2016 «Про внесення змін до рішення сесії Визирської сільської ради №108/VII від 12.02.2016 року "Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади с.Визирка, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна"

Рішення Визирської сільської ради №188-VII від 28.04.2016 «Про затвердження Положення про використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва»