Відділ освіти, молоді та спорту

Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради  є структурним підрозділом Визирської сільської ради, який створюється Визирською сільською радою, підзвітний і підконтрольний  сільській раді.

Метою діяльності Відділу освіти, молоді та спорту є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Визирської сільської об’єднаної територіальної громади.

Основними завданнями Відділу є:
Реалізація державної політики в галузі освіти, молоді, спорту, виховання (з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища громади).
Аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності, згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання програми громади із розвитку освіти, молоді, спорту.
Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти.
Контроль за дотриманням законодавства України в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог базового компонента дошкільної освіти відповідними навчальними закладами усіх типів і форм власності, розташованими на території громади.
Навчально-методичне керівництво та моніторинг діяльності навчальних закладів громади, організація їх (крім приватних) фінансового забезпечення, зміцнення їх матеріальної бази, координація діяльності навчальних закладів різних форм власності.
Сприяння розвитку самоврядування у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах.
Здійснення контролю за організацією комплектування навчальних закладів педагогічними кадрами, в тому числі керівними кадрами на конкурсній основі; удосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.
Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному процесі навчальних закладів громади.
Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я та захисту прав учасників навчально-виховного процесу в навчальних закладах, розташованих на території Визирської сільської об’єднаної територіальної громади.

Офіційний сайт відділу https://vizirska-osvita.gov.ua/

Харламбова Валентина Олександрівна