Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Відділ освіти, молоді та спорту

Відділ освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради  є структурним підрозділом Визирської сільської ради, який створюється Визирською сільською радою, підзвітний і підконтрольний  сільській раді.

Метою діяльності Відділу освіти, молоді та спорту є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Визирської сільської об’єднаної територіальної громади.

Основними завданнями Відділу є:
Реалізація державної політики в галузі освіти, молоді, спорту, виховання (з урахуванням особливостей соціально-культурного середовища громади).
Аналіз стану освіти в громаді, прогнозування розвитку загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, удосконалення мережі відповідних навчальних закладів незалежно від типів і форм власності, згідно з освітніми потребами громадян; розробка та організація виконання програми громади із розвитку освіти, молоді, спорту.
Створення умов для здобуття громадянами дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти.
Контроль за дотриманням законодавства України в галузі освіти, Державного стандарту загальної середньої освіти та вимог базового компонента дошкільної освіти відповідними навчальними закладами усіх типів і форм власності, розташованими на території громади.
Навчально-методичне керівництво та моніторинг діяльності навчальних закладів громади, організація їх (крім приватних) фінансового забезпечення, зміцнення їх матеріальної бази, координація діяльності навчальних закладів різних форм власності.
Сприяння розвитку самоврядування у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах.
Здійснення контролю за організацією комплектування навчальних закладів педагогічними кадрами, в тому числі керівними кадрами на конкурсній основі; удосконалення професійної кваліфікації педагогічних працівників, їх перепідготовка та атестація у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.
Сприяння проведенню експериментальної та інноваційної діяльності у навчально-виховному процесі навчальних закладів громади.
Забезпечення соціального захисту, охорони життя, здоров’я та захисту прав учасників навчально-виховного процесу в навчальних закладах, розташованих на території Визирської сільської об’єднаної територіальної громади.
 

Офіційний сайт відділу https://vizirska-osvita.gov.ua/

 

ПРО РОБОТУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 


 

Фото без опису

Харламбова Валентина Олександрівна

начальник відділу


 

Середа Тетяна Іванівна

головний спеціаліст відділу


 

Гапоненко Ірина Володимирівна

головний спеціаліст відділу


 

Товарніцька Наталія Степанівна

головний бухгалтер

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь