Керуючий справами виконавчого комітету

Гапоненко Володимир Володимирович

Народився 05 червня 1981 року в смт Комінтернівське Одеського району Одеської області.

В 1998 році закінчив Комінтернівську середню школу з золотою медаллю.

В 2003 році з відзнакою закінчив магістратуру ОНУ ім.І.І.Мечникова, здобувши спеціальність історика.

В 2003 по 2005 року працював вчителем історії Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Комінтернівського району.

З квітня 2007 по січень 2008 року працював завідуючим сектором з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ апарату Комнітернівської РДА.

З лютого 2008 по травень 2008 року – спеціаліст інформаційної служби ТОВ «Держава».

З травня по грудень 2008 року -вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів» смт Комінтернівське.

З грудня 2008 по 22 січня 2021 року працював на різних посадах в Комінтернівській (Лиманській) районній раді: спеціаліст І категорії, головний спеціаліст, начальник організаційного відділу, керівник апарату, керуючий справами районної ради.

З 25 січня по 08 лютого 2021 року обіймав посаду заступника начальника управління – начальника відділу освіти Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Доброславської селищної ради.

З 01.04.2021- керуючий справами виконавчого комітету Визирської сільської ради Одеського району Одеської області.