Про центр

Центр надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області є комплексним закладом соціального захисту населення, який здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі –  особи/сім’ї).

Основні завдання:

- проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

- надання особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Адреса: с.Визирка Одеський район Одеська область вул. Олексія Ставніцера, 56, 67543

Тел.: (048 55) 9-55-35

e-mail: cnsp_vizirka@ukr.net

ПРО СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ