A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Визирська громада
Одеська область, Лиманський район

Оголошення

 

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», враховуючи рішення Визирської сільської ради №215/УІІ-УІІ від 26.11.2019р. «Про припинення комунального підприємства «Любопількомунгосп» Любопільської сільської ради та комунального підприємства «Комунгосп» Першотравневої сільської ради в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Визирське джерело» Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області», Комунальне підприємство  «Визирське джерело» Визирської сільської ради повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на водопостачання для населення в с. Визирка (вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) ( у розмірі 14.30грн. за м3) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб  в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве. (у розмірі 24.40грн. за м3)

Зміна тарифів на централізоване водопостачання для населення в с. Визирка по вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб  в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве пов’язане зі зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. 

Структура тарифу на централізоване водопостачання комунального підприємства «Визирське джерело» Визирської сільської ради додається до даного оголошення.

В умовах зменшення складових тарифів, зокрема зменшення вартості закупівлі води, збільшення прожиткового мінімуму, виникає невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг.

Метою зміни тарифів є: приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» та Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» комунальне підприємство «Визирське джерело» Визирської сільської ради виконало розрахунок планових витрат та направило до Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області клопотання з розрахунковими матеріалами для зміни тарифів на централізоване водопостачання для населення в с. Визирка (вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб  в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с.Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве)

Тарифи сформовані відповідно до річного плану, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні паливно-енергетичні ресурси та послуги.

 

Розраховані тарифи на вищевказані послуги для всіх споживачів  на підзвітній території Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області становлять:

 

с. Визирка     вул. Миру,   вул. 51 Перекопської дивізії,  вул. Олексія Ставніцера

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

 14,30

 

          24,40

 

с. Першотравневе

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

с. Степанівка

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

 

с. Порт

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

       
       

 

с. Нова Вільшанка

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

 

с. Міщанка

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

с. Кінне

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

 

с. Зоря Труда

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

 

с. Любопіль

Послуга                                 

      Населення,            13,10 грн./м3

(без змін)

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

 

 

24,40

 

с. Ранжеве

Послуга

Населення, грн./м3

 

Юридичні особи, грн./м3

Водопостачання

13,10 (без змін)

 

24,40

 

Діючі тарифи на централізоване водопостачання, встановлені рішенням Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області ради  №336/X-VII від 18 грудня  2019 «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання, які надає КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради» не покривають витрат, які має підприємство під час надання послуг, тому фінансовим результатом від основної діяльності підприємства є збиток.

Враховуючи об’єктивні фактори, які не залежать від підприємства, з метою забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та якісного виконання послуг, виникла необхідність зміни діючих тарифів для населення в с. Визирка (вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб  (в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве.) на послуги централізованого водопостачання.

Адже тільки при відповідності тарифів економічно обґрунтованим витратам можливе якісне та своєчасне надання послуг в повному обсязі, зокрема виконання запланованих робіт з поточного ремонту.

В результаті зміни тарифів для населення в с. Визирка по вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб 
в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве передбачається вирішення проблеми безперебійного та якісного надання послуг з водопостачання  для населення, бюджетних організацій та юридичних осіб на підзвітній території Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області ради.

Встановлення запропонованих тарифів надасть змогу:

 1.   забезпечити належну якість та своєчасність надання послуг;
 2.   своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам підприємства;
 3. своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;
 4.  зняти фінансове навантаження з місцевого бюджету шляхом не надання фінансової підтримки підприємству.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифів.

Адреса надання зауважень та пропозицій:

 • Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області (67543, Одеська області Лиманський район с.Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56, код ЄДРПОУ: 04378669), електрона адреса: vizirkarada@ukr.net.
 • Комунальне підприємство «Визирське Джерело» Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області: 67543, Одеська область, Лиманський район, с. Визирка, вул. Миру, буд. 70 тел.(8-04855) 3-55-35,9-82-78.

Дата та місце публікації: 29.05.2020р., сайт Визирської сільської ради  Лиманського району Одеської області — https://vyzyrska-gromada.gov.ua/

Опублікування інформації щодо зміни тарифів для населення в с. Визирка по вулиці Миру, Олексія Ставніцера та 51 Перекопської Дивізії) та встановлення тарифів на водопостачання для юридичних осіб в с.Визирка, с.Першотравневе, с.Степанівка,  с.Порт, с.Нова Вільшанка, с.Міщанка, с. Кінне, с. Зоря Труда, с.Любопіль, с.Ранжеве здійснюється у відповідності до п.5 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018р. «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності».

 завантажити Структура тарифу на централізоване водопостачання  без ПДВ


Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради

Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 та у зв’язку з прийняттям рішення Визирської сільської ради №482/XVII-VII від 21.05.2020 року «Про створення Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області» та рішення Виконавчого комітету Визирської сільської ради №75 від 28.05.2020 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області» оголошує конкурс на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради.

Повне найменування: Центр надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області.

Місце знаходження та юридична адреса Центру: 67543, Одеська область Лиманський район село Визирка вулиця Олексія Ставніцера, 56.

Основні напрямки діяльності Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області:

 - проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення.

- надання особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Умови оплати праці директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради визначаються відповідно до законодавства з питань оплати праці, норм часу, чисельності та типового штатного нормативу, що затверджуються наказом Міністерства соціальної політики України.

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі:  29.05.2020 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі:  12.06.2020 року, 17.00 год. включно.

Адреса, за якою приймаються документи для участі в конкурсі:  67543, вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає до сектору кадрової роботи Визирської сільської ради та/або надсилає електронною поштою наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі  за формою, що додається та згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

 • належним чином завірені копії сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;
 • належним чином завірені копії документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорта громадянина України у формі книжечки - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);
 • належним чином завірені копії документа про освіту з додатком (за наявності), трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу),  де зазначити прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
 • мотиваційний лист складений у довільній формі;
 • довідку про відсутність судимості;
 • перспективний план розвитку Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради на 2 роки.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою, претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

Вимоги до претендента: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Дата і місце проведення конкурсу: 18 червня 2020 року о 10.00 год., Визирська сільська рада, вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка.

За додатковою інформацією звертайтесь: електронна пошта: vizirkarada@ukr.net, конт. тел. (04855) 98278.

Відповідальна особа: Твардовська Оксана Олександрівна

Рішення виконавчого комітету Визирської сільської ради №75 від 28.05.2020 року «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області»

ПЕРЕЛІК запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України

 

Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради від 16.06.2020 року

 

Протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради від 18.06.2020 року

 

https://youtu.be/ASEolxKWjBA   - 1 частина конкурсу 

https://youtu.be/8SNQQekU53Y  - 2 частина конкурсу 

 


Оголошення про початок формування конкурсної комісії

      Виконавчий комітет Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області. 

Відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області входять не менш як п’ять осіб у рівній кількості представників суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги».

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Термін подання пропозицій для участі у конкурсній комісії з 29 травня 2020 року по 07 червня 2020 року до 17 год. 00 хв.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються за адресою: 67543, вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область.

Для участі у складі конкурсної комісії необхідно надати до Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області наступні документи:

- письмову згоду щодо участі у конкурсній комісії;

- згоду на обробку персональних даних;

- копії паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків.

За додатковою інформацією звертайтесь: електронна пошта:  vizirkarada@ukr.net, конт. тел. (04855) 98278.

З умовами та етапами проведення конкурсного відбору можна ознайомитись у Положенні про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200.

 


 

Оголошення

 про конкурс на заміщення вакантної посади директора Мистецької школи Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області

 

Найменування та місцезнаходження: Мистецька школа Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області (далі – Школа): вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область, 67543.

Найменування посади та умови оплати праці: директор Школи, посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до директора Школи: у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту, стаж педагогічної роботи не менш як три роки, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджають виконанню посадових обов’язків.

Для участі у конкурсі претенденти на вакантну посаду директора Школи подають такі документи:

— заяву про участь у конкурсі  написану власноруч та згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі,

ЗГОДА на збір та обробку персональних даних

— автобіографію учасника конкурсу (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

— резюме (за бажанням учасника конкурсу)

копії сторінок паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;

—  копію документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (паспорта громадянина України у формі книжечки - для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

— копію документа про вищу освіту;

— копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів;

— мотиваційний лист, складений у довільній формі;

— перспективний план розвитку Школи на 2 (два) роки, складений у довільній формі.

Претендент на вакантну посаду директора Школи може подати інші документи, які підтверджуватимуть професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурс на заміщення посади директора Школи відбудеться 15 червня 2020 року (про час проведення буде повідомлено додатково) в Визирській сільській раді Лиманського району Одеської області за адресою: вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка.

Строк приймання документів: документи на участь у конкурсі приймаються з 27 травня 2020 року по 10 червня 2020  року включно (з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні).

Документи надавати особисто або поштовим відправленням з описом вкладення до

Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області за поштовою адресою: вул. Олексія Ставніцера, 56, с. Визирка, Лиманський район, Одеська область, 67543.

Конкурсний відбір полягає в:

поданні претендентом документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам;

 поданні претендентом мотиваційного листа  і перспективного плану розвитку Школи на 2 (два) роки;

вивченні  конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа та перспективного плану розвитку Школи;

проведення презентації державною мовою перспективного плану розвитку Школи, а також надання відповідей на запитання членів Комісії щодо проведеної презентації.

 

Відповідальна особа: Твардовська Оксана Олександрівна, тел. (04855) 9-55-35,  (04855) 9-82-78, e-mail: vizirkarada@ukr.net.

 

Перелік осіб, допущених до участі в конкурсному відборі на посаду директора Мистецької школи:

- Самофалова Олена Андріївна.

 

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Мистецької школи Визирської сільської ради

 


 

Оголошення
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб  місцевого самоврядування


        Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:
-  начальника Служби у справах дітей Визирської сільської ради;
 -  начальника відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП -державного реєстратора Визирської сільської ради;
-   адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради (3 посади);
-  спеціаліста І категорії з реєстраційного та військового обліку Визирської сільської ради;
- спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради;
- спеціаліста 1 категорії відділу соціального захисту населення Визирської сільської ради.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантних посад: начальника Служби у справах дітей Визирської сільської ради, начальника відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП-державного реєстратора Визирської сільської ради
    Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, знання діючого законодавства України професійного спрямування, упевнений користувач ПК, знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність відповідної  сфери,  сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади: адміністратора відділу з питань забезпечення діяльності ЦНАП Визирської сільської ради
    Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння  державною  мовою, знання діючого законодавства України професійного спрямування, вміння працювати з інформацією; вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, вміння ефективної координації з іншими, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення; використовувати офісну техніку. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади: спеціаліста І категорії з реєстраційного та військового обліку Визирської сільської ради, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради та спеціаліста 1 категорії відділу соціального захисту населення Визирської сільської ради
     Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння  державною  мовою, вміння працювати з інформацією, вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, вміння працювати в команді, вміння ефективної координації з іншими, досвід та вміння працювати з людьми, дотримання правил ділового етикету, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача, досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Без вимог до стажу роботи.
Необхідні документи для участі у конкурсі:
1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";
6) копія паспорта громадянина України у формі книжечки з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце проживання або лицьового і зворотного боку паспорта громадянина України у формі картки та документа, що підтверджує місце проживання;
7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).
        Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (у газеті «Слава Хлібороба») за адресою: Одеська область, Лиманський район,  с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні.
         Телефон для довідок:  (04855) 9-55-35,  (04855) 9-82-78.
Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії.
 

-----------------------

Оголошення
про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб  місцевого самоврядування


     Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, а саме:
            -          начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини.
     Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади: начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини.
     Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, знання діючого законодавства України професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК, знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність відповідної  сфери,  сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми. Стаж роботи не менше 2 років на службі в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
     Необхідні документи для участі у конкурсі:
1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";
6) копія документа, який посвідчує особу;
7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).
     Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (у газеті «Слава Хлібороба») за адресою: Одеська область, Лиманський район,  с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні.
     Телефон для довідок:  (04855) 9-55-35,  (04855) 9-82-78.
     Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії.

----------------------

Повідомлення 

про результати проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності 

Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє, що за результатом проведення конкурсу, який відбувся 12.02.2020р. з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради, переможцем конкурсу обрано ТОВ «Вердикт Експертиза».

Відповідно до Підсумкової таблиці визначення переможця конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області пропозиція ТОВ «Вердикт Експертиза» є найбільш прийнятною (строк виконання робіт становить 6 (шість) календарних днів , вартість виконання робіт становить  5500 грн. (п’ять тисяч п’ятсот гривень).»

_______________________________________________________________________________________

Інформація
про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності
для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради).

(в порядку п.2 розд. 2 «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», затвердженого Наказом ФДМУ №2075 в редакції Наказу ФДМУ №47 від 16.01.2018р.)

28.01.2020р.
1.    Дата, час та місце проведення конкурсу: 12.02.2020р. о 09 год.  в приміщенні Визирської сільської ради Лиманського району Одеської області за адресою: Одеська область Лиманський район с.Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56.
2.    Інформація про об’єкт оцінки (відповідно до додатка 1 до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», в редакції Наказу Фонду Державного майна України №47 від 16.01.2018р.): 
Найменування об'єкта оцінки: визначення вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради).
Місцезнаходження об'єкта оцінки: 67543, Одеська область Лиманський район село Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56 
                                                         (поштовий індекс, місцезнаходження)
Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкта оренди для подальшого розрахунку орендної плати.
Основні види продукції (послуг), що виробляються:  ---------
Кількість об'єктів необоротних активів згідно з аналітичним обліком (основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів): ------
Розмір статутного капіталу (власного капіталу) господарського товариства: ------       
Балансова залишкова вартість основних засобів, незавершеного будівництва, довгострокових фінансових інвестицій, нематеріальних активів: --------- 
Розмір земельної ділянки (ділянок), усього: 0,1711 га
Місце розташування земельної ділянки (ділянок): 67543, Одеська область Лиманський район село Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56 
Цільове призначення земельної ділянки (ділянок): для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.
Категорія земель: землі житлової та громадської забудови.
Правовий режим земельної ділянки (ділянок): комунальна власність
Нормативна грошова оцінка земельної ділянки (ділянок) (за наявності): --------.
Наявність об'єктів, що містять державну таємницю (так, ні)

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): орієнтовна дата проведення незалежної оцінки об’єкта оренди (визначення вартості об’єкта оренди) для подальшого розрахунку орендної плати -  лютий 2020р., точна дата визначатиметься після проведення конкурсу з визначення суб’єкта оціночної діяльності.

3. Кінцевий термін подання документів: 11.02.2020р.
4. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії: 
-    заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (згідно Додатку 4 в редакції Наказу Фонду державного майна № 47 від 16.01.2018);
-    інформація про претендента (згідно Додатку 5 в редакції Наказу Фонду державного майна № 47 від 16.01.2018);
На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.
До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.
5. Вимоги до учасників конкурсу (кваліфікаційні вимоги до оцінювачів, що залучаються до надання послуг з оцінки майна, а також до суб’єктів оціночної діяльності, зокрема щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки об’єкта оцінки, а також подібного до оцінюваного майна): 
- складеної відповідно до цих умов конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;
- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;
- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна або (за наявності);
- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з оцінки подібного майна.

6. Інформація про замовника робіт з оцінки:
ВИЗИРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
67543, Одеська область, Лиманський район, село Визирка, 
вулиця Олексія Ставніцера, 56, код ЄДРПОУ 04378669,
телефон: (04855) 95535, факс: (04855) 98278,
адреса електронної пошти: vizirkarada@ukr.net

7. Інформацію про подібні до об’єкта оцінки об’єкти, ознаки подібності якого наведено в додатку 2 до «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», в редакції Наказу Фонду Державного майна України №47 від 16.01.2018р.): 
Об’єкт оцінки: 
 ознаки подібності:
-    основні -  споруди, зокрема аналогічного функціонального призначення; 
-    додаткові - за функціональним призначенням: д) житлова нерухомість (квартири, житлові та дачні будинки разом із господарськими будівлями та спорудами або без них).
8. Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта оцінки: 6000 грн.  (шість тисяч гривень). 

9. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні номери телефонів:
Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області (67543, Одеська область Лиманський район с.Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56, код ЄДРПОУ: 04378669).
Координати комісії: адреса: 67543, Одеська область Лиманський район с.Визирка вул.Олексія Ставніцера, 56; контакти: (04855) 9-55-35; 9-82-78; електрона адреса: vizirkarada@ukr.net.контактна особа – секретар комісії,  головний спеціаліст юридичного відділу Твардовський Олексій Васильович.


Секретар комісії                                                             О.В. Твардовський 


Голова конкурсної комісії з питань організації 
та проведення конкурсного 
відбору суб’єктів оціночної діяльності                                  В.В. Стоілакі
 

_____________________________________

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб  місцевого самоврядування

     Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Визирська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, а саме:
-    завідувача сектору кадрової роботи;
-    спеціаліста 1 категорії з питань захисту прав дітей;
-    спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.
     Кваліфікаційні вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади завідувача сектору кадрової роботи:
Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, знання діючого законодавства України професійного спрямування, вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК, знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління, що регулюють діяльність відповідної  сфери,  сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
     Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад спеціаліста 1 категорії з питань захисту прав дітей та спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності:
Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи; вільне володіння  державною  мовою; вміння працювати з інформацією; вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, вміння працювати в команді;   вміння ефективної координації з іншими; володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісними програмами Microsoft (Word, Excel); навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет; вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення; використовувати офісну техніку.
     Необхідні документи для участі у конкурсі:
1) письмова заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в  органи місцевого самоврядування та проходженням служби;
2) заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
3) дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
4) копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
5) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";
6) копія документа, який посвідчує особу;
7) копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
8) особа, яка бажає взяти участь в конкурсі, має право додати до заяви про участь в конкурсі додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, тощо).
     Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу (у газеті «Слава Хлібороба») за адресою: Одеська область, Лиманський район,  с. Визирка, вул. Олексія Ставніцера, 56, Визирська сільська рада, щоденно з понеділка по п’ятницю з 8-00 год. до 17-00 год., субота, неділя – вихідні дні.
     Телефон для довідок:  (04855) 9-55-35,  (04855) 9-82-78.
    Додаткова інформація щодо підготовки до участі в конкурсі, функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається особисто за зверненням до конкурсної комісії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь