Протидія домашньому насильству

Особи, які постражали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі та насильства по відношенню до дітей можуть звертатися до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України, а в Лиманському районі Одеської області за телефонами "гарячих" ліній та адресами соціальних установ:

16:29 19.03.2021

Інформаційна компанія "Розірви коло"

ІНФОРМАЦІЙНА КАМПАНІЯ «РОЗІРВИ КОЛО» – це частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Програма реалізується у 12 областях України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

14:36 17.03.2021