З організаційних питань

Повідомлення  про результати проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Визирська сільська рада Лиманського району Одеської області повідомляє, що за результатом проведення конкурсу, який відбувся 12.02.2020р. з визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради, переможцем конкурсу обрано ТОВ «Вердикт Експертиза».

08:43 12.02.2020

Інформація про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості об’єкта оренди, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 4, 5 кв. м., розташованого по вул. Олексія Ставніцера, 56 в с.Визирка Лиманського району Одеської області, що перебуває у комунальній власності Визирської сільської ради).

08:46 28.01.2020