КУ "Агенція сталого розвитку Визирської сільської територіальної громади"

Комунальна установа «Агенція сталого розвитку Визирської сільської територіальної громади» Визирської сільської ради створена з метою сприяння розвитку території громади та її інфраструктури, використовуючи внутрішні та залучені зовнішні ресурси, активно співпрацюючи з органами місцевого самоврядування, державною владою, господарюючими суб’єктами, організаціями громадського суспільства, формування сприятливого інвестиційного клімату, створення стійкої інфраструктури, активізація громади та формування позитивного іміджу, залучення для проєктів розвитку громади позабюджетних фінансових та інших ресурсів, інвестицій, а також налагодження партнерських відносин з іншими громадами та донорськими організаціями.

Адреса: с.Визирка Одеський район Одеська область вул. Олексія Ставніцера, 56, 67543

Тел.: (048 55) 9-55-35

e-mail: kristina19n@icloud.com

ПРО СТВОРЕННЯ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «АГЕНЦІЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ» ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ