Сектор з публічних закупівель

Сектор з публічних закупівель Визирської сільської ради є структурним підрозділом Визирської сільської  ради, який  підзвітний і підконтрольний сільській раді, яка його утворила та підпорядкований її виконавчому комітету, сільському голові, заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів, сільської ради.

Метою створення сектору є організація закупівельної діяльності щодо здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг на засадах об’єктивності та неупередженості.

Основними завданнями сектору є:

- забезпечення реалізації державної політики у сфері публічних закупівель, здійснення організаційних заходів щодо публічних закупівель у відповідності до вимог чинного законодавства України та інших нормативних актів України з цього питання, а також відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель товарів, робіт і послуг за кошти місцевого бюджету;

- забезпечення у межах своїх повноважень виконання законів України, нормативних актів Президента України, Кабінету Міністрів України, рішень сільської ради, її виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови.

Дем'яненко Оксана Миколаївна

завідувач сектору