Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Мистецька школа

Мистецька школа Визирської сільської ради Одеського району Одеської області є закладом позашкільної освіти сфери культури і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства культури України, наказів Міністерства освіти і науки України, рішень Визирської сільської ради та її виконавчого комітету, інших нормативно-правових актів та цього Статуту.

Заклад провадить свою діяльність за такими напрямами позашкільної освіти:

- художньо-естетичний, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва;

- мистецький, що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Заклад організовує освітній процес за освітніми програмами елементарного, середнього (базового) та/або поглибленого підрівнів початкової мистецької освіти та за загальним мистецьким та/або початковим професійним спрямуваннями. Початкова мистецька освіта може здобуватися одночасно із здобуттям дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а також незалежно від здобуття рівня освіти. Компетентності, здобуті за освітніми програмами початкової мистецької освіти, можуть враховуватися та визнаватися на відповідному рівні формальної освіти.

СТАТУТ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗВІТ ДИРЕКТОРА  МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2021 -2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

 

 

                                             Додаток  до рішення виконавчого комітету

Визирської сільської ради №7 від 27.01.2022 року

Графік роботи Мистецької школи Визирської сільської ради Одеського району Одеської області на 2022 рік

Понеділок  - п’ятниця

З  8:00  до  20:00

Субота

З  8:00  до  18:00

Неділя

Вихідний

 

Самофалова Олена Андріївна

директор

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь