Мистецька школа

Мистецька школа Визирської сільської ради Одеського району Одеської області є закладом позашкільної освіти сфери культури і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства культури України, наказів Міністерства освіти і науки України, рішень Визирської сільської ради та її виконавчого комітету, інших нормативно-правових актів та цього Статуту.

Заклад провадить свою діяльність за такими напрямами позашкільної освіти:

- художньо-естетичний, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва;

- мистецький, що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Заклад організовує освітній процес за освітніми програмами елементарного, середнього (базового) та/або поглибленого підрівнів початкової мистецької освіти та за загальним мистецьким та/або початковим професійним спрямуваннями. Початкова мистецька освіта може здобуватися одночасно із здобуттям дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а також незалежно від здобуття рівня освіти. Компетентності, здобуті за освітніми програмами початкової мистецької освіти, можуть враховуватися та визнаватися на відповідному рівні формальної освіти.

СТАТУТ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЗВІТ ДИРЕКТОРА МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2022 – 2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

ЗВІТ ДИРЕКТОРА  МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА 2021 -2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Додаток  до рішення виконавчого комітету