Відділ житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи

Відділ житлово – комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами,  надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Визирської сільської ради Одеського району Одеської області є структурним підрозділом апарату Визирської сільської ради Одеського району Одеської області.

Основними завданнями відділу є забезпечення реалізації заходів у сфері розвитку житлово-комунального господарства, організації взаємодії з правоохоронними органами та іншими органами державної влади з питань правоохоронної та оборонної роботи, забезпечення реалізації політики у сфері цивільного захисту населення і території громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Положення про відділ житлово-комунального  господарства, взаємодії з правоохоронними органами, надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Визирської  сільської ради

Інформація про організацію робіт по благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану на території Визирської територіальної громади у 2022 році

Рошка Вадим Анатолійович

начальник відділу

Унгурян Оксана Володимирівна

головний спеціаліст

Сектор з військового обліку та мобілізаційної роботи

Сектор з військового обліку та мобілізаційної роботи відділу житлово-комунального господарства,  взаємодії з правоохоронними органами,  НС та оборонної роботи Визирської сільської ради є структурним підрозділом Визирської сільської ради, який  підзвітний і підконтрольний сільській раді, яка його утворила та підпорядкований її виконавчому комітету, Визирському сільському голові, першому заступнику сільського голови та начальнику відділу житлово-комунального господарства,  взаємодії з правоохоронними органами,  НС та оборонної роботи Визирської сільської ради.

Головною метою сектору є забезпечення персонально-первинного обліку призовників, військовозобов´язаних, резервістів за місцем їх проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці на території Визирської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області.

До основних завдань сектору відносять ведення персонально-первинного обліку призовників, військовозобов’язаних на території Визирської сільської територіальної громади.Документальне оформлення військово-облікових документів. Здійснення контролю за виконанням призовниками і військовозобов´язаних, встановлених правил військового обліку. Організація роботи з бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Положення про сектор з  військового обліку та мобілізаційної роботи відділу житлово-комунального господарства, взаємодії з правоохоронними органами, НС та оборонної роботи Визирської сільської ради

Про роботу щодо військового обліку та реєстрації громадян на території населених пунктів Визирської територіальної громади за 2023 рік

завідувач

Панфілова Надія Олександрівна