Визирська громада

Одеська область, Одеський район

Оплата адміністративних послуг на 2022 рік

Згідно з ч. 3 та ч. 6 статті 11 Закону України «Про адміністративні послуги» розмір плати за надання адміністративної послуги (адміністративного збору) і порядок її справляння визначаються законом з урахуванням її соціального та економічного значення.

 

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР ЗА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії та округлюється до найближчих десяти гривень.

Згідно ст.7 Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» з 1 січня 2022 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривень на місяць.

• За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою (24 години) – 740 грн.

У разі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 220 грн.

• За державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію (24 години) – 250 грн.

У разі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 70 грн.

• За державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи підприємця – 250 грн.

У разі виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 70 грн.

Розмір плати за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки передбачено Постановою КМУ від 25.12.2015 № 1133. Така плата сплачується заявником додатково до адміністративного збору.

Крім того,  розмір адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичних осіб може збільшуватися на добуток 0,01 прожиткового мінімуму для працездатних осіб за надання виписок, якщо це закріплено у випадках встановлених законодавством (щодо ТОВ/ТДВ).

• За надання відомостей з ЄДР:

- за надання витягу в паперовій формі – 120 грн;

- за надання документа в паперовій формі, що містяться в реєстраційній справі – 170 грн;

- за надання витягу в електронній формі – 90 грн;

- за надання відповідного документа в електронній формі, що міститься в реєстраційній справі (за кожен документ) – 130 грн.

 

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР ЗА ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБМЕЖЕНЬ

Відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб у місячному розмірі, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення реєстраційної дії та округлюється до найближчих десяти гривень.

Згідно ст.7 Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» з 1 січня 2022 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривень на місяць.

 

• За державну реєстрацію права власності (у тому числі довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язань):

- 5 робочих днів – 250 грн;

- 2 робочих дні – 2480 грн

- 1 робочий день – 4960 грн

- 2 години – 12410 грн.

• За державну реєстрацію інших речових прав, похідних від права власності:

- 5 робочих днів – 120 грн;

- 2 робочих дні – 1240 грн;

- 1 робочий день – 2480 грн;

- 2 години – 6200 грн.

• За державну реєстрацію обтяжень речових прав – 120 грн.

• За державну реєстрацію прав у результаті вчинення нотаріальних дій – 250 грн.

• За виправлення технічної помилки, допущеної з вини заявника – 100 грн.

• За отримання інформації з Державного реєстру прав в паперовій формі (за кожні 25 сторінок – у разі надання інформації по суб’єкту речового права, обтяження) – 60 грн.

• За отримання інформації з Державного реєстру права в електронній формі – 30 грн.

• За отримання інформації адвокатами, нотаріусами (під час вчинення нотаріальних дій) шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав – 100 грн.

 

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, ДЕКЛАРУВАННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

Відповідно до Постанови КМУ "Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру" від 02.03.2016 № 207 та відповідно до статті 6 Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (згідно ст. 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» з 1 січня 2022 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривень на місяць):

• за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого Законом строку– 37.20 грн;

• за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого Законом строку – 62.00 грн;

• за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання - 37.20 грн.

 

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ЗБІР ЗА НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

Відповідно до частини другої статті 41 Закону України «Про Державний земельний кадастр» за надання відомостей з Державного земельного кадастру справляється адміністративний збір у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга та становить (згідно ст. 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік» з 1 січня 2022 року встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 2481 гривень на місяць):

а) за витяг з Державного земельного кадастру про: земельну ділянку - 124,05 грн.;

- обмеження у використанні земель – 136,45 грн.;

- землі в межах адміністративно-територіальних одиниць – 148,86 грн.;

б) за довідку, що містить узагальнену інформацію про землі (території), - 148,86 грн.;

в) за викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) – 74,43 грн.;

г) за копію документа, що створюється під час ведення Державного земельного кадастру, - 74,43 грн.;

д) за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення, - 24,81 грн.

За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір за надання інформації з цього реєстру:

60 грн. - отримання в паперовій формі;

30 грн. - отримання в електронній формі.

 

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ (ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ)

Відповідно ст. 20 Закону України "Про державну реєстрацію актів цивільного стану" та відповідно до п. 5 ст. 3 Декрету КМУ від 21 січня 1993 року № 7-93 "Про державне мито" справляється державне мито у розмірі 0,05 неоподаткованого мінімуму доходів громадян (0,85 грн.).

 

Звертаємо увагу, що в залежності від установи, яка проводить платежі, може справлятись додатково комісійний збір.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь