Визирська громада

Одеська область, Одеський район

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ інформація про зміну тарифів на централізоване водопостачання

Дата: 08.12.2021 11:19
Кількість переглядів: 455

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради доводить до відома споживачів, що має намір здійснити зміну тарифів у січні 2022 року на централізоване водопостачання.

На даний час для споживачів КП «Визирське джерело» діють тарифи на централізоване водопостачання, встановлені Рішенням Визирської сільської ради № 254/VI-VIII від 25.03.2021 року «Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання, які надає КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради», та введені в дію з 01.04.2021року.

Перегляд тарифів на централізоване водопостачання пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які формують структуру тарифів (Додаток 1 структура тарифів на централізоване водопостачання КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради).

КП «Визирське джерело»  Визирської сільської ради виконало розрахунок тарифів відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та  направлено до органу місцевого самоврядування – Визирської сільської ради заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів.

При формуванні тарифів  було розраховано річний баланс видобутку води з розрахунку планового річного плану у зв’язку Пунктом 7 «Загальні положення» Порядку формування тарифів на централізоване водовідведення та водопостачання, затвердженого постановою КМУ №869 від 01 червня 2011 р. визначено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов'язаних із провадженням ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.

Зростання складових тарифу пов’язано з : 

1. Зростанням  прожиткового мінімуму, посадових окладів та витрат на виплату єдиного соціального внеску;

2. Підвищенням вартості води , а саме вартість 1 куб.м. води ТОВ «Інфокс» філія «Інфоксводоканал»  з 01 січня 2022 року – 8,088 грн/ куб.м.

3. Підвищення вартості електричної енергії, а саме вартість 1 квт.ч – 5,07 грн/кВт.ч.

4.  Підвищення вартості предметів, запчастин та матеріалів.

 

  Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування комунального підприємства.

Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, паливно-енергетичні ресурси та послуги.

 

Розрахований тариф на централізоване водопостачання  для всіх споживачів  на території Визирської сільської ради на 2022 рік становить: 24,00 грн/куб.м з ПДВ.

Встановлення запропонованого  тарифу забезпечить:

1.  Належну якість та своєчасність надання послуг;

2.   Своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам комунального підприємства;

3. Своєчасно та в повному обсязі проводити розрахунки з відповідними організаціями за виконані роботи та надані послуги;

 

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування оголошення про намір здійснити зміну тарифу на централізоване водопостачання.

Адреса надання зауважень та пропозицій:

  • Визирська сільська рада Одеського району Одеської області (67543, Одеська область  Одеський  район с.Визирка  вул.Олексія Ставніцера, 56, код ЄДРПОУ: 04378669), електрона адреса: vizirkarada@ukr.net.
  • Комунальне підприємство «Визирське Джерело» Визирської сільської ради Одеського району Одеської області: 67543, Одеська область, Лиманський район, с. Визирка, вул. Миру, буд. 70 тел.(8-04855) 3-55-35, електрона адреса: kp_vizirske_dzherelo@ukr.net

 КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь