Дата: 30.01.2020 16:12

З метою запобігання росту захворюваності та забезпечення епідблагополуччя дитячого населення, а також зважаючи на ріст захворюваності школярів Визирської сільської ради на ГРВІ, відповідно до протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лиманської райдержадміністрації від 28.01.2020 №1, листа Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Лиманської районної ради Одеської області від 30.01.2020 р. №01-16/70, наказу відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради від 30.01.2020 року №33-ОД  “Про призупинення навчально-виховного процесу в закладах освіти Визирської сільської ради”, моніторингу захворюваності дітей закладів освіти з 31 січня 2020 року призупинено навчально-виховний процес в Першотравневому НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей”, Визирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та  Любопільському НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад”  до моменту стабілізації стану епідемічної ситуації.