Дата: 13.02.2020 09:34

Відповідно до рекомендацій комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Лиманської районної державної адміністрації від 07.02.2020 року (протокол №3), наказу відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради від 12.02.2020 року № 40-ОД  “Про подовження тимчасового призупинення навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти Визирської сільської ради”, з метою запобігання та стабілізації ситуації захворюваності на ГРВІ та грип серед учнів подовжено призупинення   навчально-виховного процесу  в  Першотравневому НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей”, Визирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та  Любопільському НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад”.

Заняття розпочнуться у понеділок 17 лютого 2020 року.

Заняття розпочнуться у понеділок 17 лютого 2020 року.