Прес-анонс! 12 березня 2020 року – інформаційний семінар для роботодавців.

Дата: 04.03.2020 10:04

12 березня 2020 року у Лиманській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбудеться інформаційний семінар за участю фахівця Головного управління Держпраці України в Одеській області.

Теми семінару:

• компенсація витрат роботодавцям на оплату праці за працевлаштування безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб та компенсація витрат у розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування за новостворенні робочі місця;
  • дотримання вимог законодавства про працю України. Легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати. Відповідальність за порушення законодавства про працю.

Участь у семінарі братимуть:

• Циганкова Ірина Миколаївна - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Лиманської районної флії Одеського обласного центру зайнятості.
  • Міхно Оксана Юріївна фахівець головного управління Держпраці України в Одеській області.

Захід організовує Лиманська районна філія Одеського обласного центру зайнятості за адресою: Одеська область, Лиманський район, смт Доброслав, пр.-т 40-річчя Визволення, 4а, (ІІ поверх зал засідань), початок 0 10:00 години.

Телефон для довідок 0485591979

Теми семінару:

Участь у семінарі братимуть:

Телефон для довідок 0485591979