Відбулося пленарне засідання сесії Визирської сільської ради

Дата: 13.03.2020 14:58

12 березня 2020 року в приміщенні Визирського сільського будинку культури відбулося пленарне засідання 15 чергової сесії Визирської сільської ради VII скликання, на якому згідно порядку денного, затверджено звіти про виконання бюджетів Визирської, Першотравневої та Любопільської сільрад за 2019 рік. Заслухано звіти про виконання профільних програм, в тому числі програми «Милосердя в дії» та також програм, які стосуються діяльності комунальних установ громади.

Затверджено зміни до плану соціально-економічного розвитку Визирської сільської ради на 2020-2022 роки, зміни в оплаті праці працівників закладів культури Визирської сільської ради, обсяг співфінансування на придбання шкільного автобуса коштами місцевого бюджету, створення фонду охорони навколишнього природного середовища Визирської ОТГ, питання будівництва стадіону та спортивно-оздоровчого комплексу зі стадіоном та басейном в селі Визирка, Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020-2022 рр.

Також прозвітовано про роботу з ліквідації наслідків стихії, розглянуто ряд земельних питань, заяви, листи та клопотання.

По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.