Шановні мешканці Визирської громади!

Дата: 02.04.2020 16:23

Оперативний штаб Визирської сільської ради закликає Вас серйозно ставитися до карантинних заходів.

Станьте прикладом для рідних під час спалаху коронавірусної інфекції, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними.

Якщо ви за нагальної потреби опинились у місцях масового скупчення, обов’язково використовуйте захисну маску, гумові рукавички, тримайте дистанцію з іншими людьми – не меншу за 1,5 метра.

Особливу увагу щодо дотримання заходів безпеки просимо приділити відповідальним особам в продуктових магазинах громади.

Нагадуємо, згідно Закону України від 17 березня 2020 року № 530 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Тільки дотримуючись простих правил гігієни, самоізолювавшись та зберігавши спокій, МИ РАЗОМ зможемо #StopКоронавiрус.