Інформація про виконання бюджету Визирської сільської об’єднаної територіальної громади станом на 01.04. 2020 року

Дата: 07.04.2020 11:10

До бюджету об’єднаної територіальної громади мобілізовано власних доходів в сумі 60635,7 тис.грн., що становить 28,0 % до затвердженого плану на рік . Планові показники по доходах на 3 місяці  виконано на 110,8 % . Понад план надійшло 6575,8 тис. грн.

Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склало 400745,6  тис.грн. або 66 % до усіх надходжень.