Запровадження додаткових протиепідемічних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Одеської області на період Великодніх свят

Дата: 17.04.2020 16:24

Епідемічна ситуація із захворюваності на коронавірусну хворобу  COVID-19 на території Одеської області залишається неблагополучною. Ареал розповсюдження інфекції збільшився до 13  адміністративних територій. Загальна кількість хворих з амбулаторно підтвердженим діагнозом становить 69 випадків, у тому числі 1 летальний.

З метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 та у зв’язку з наближенням Великодніх свят, керуючись статтею 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 30, 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», відповідно до подання Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 14.04.2020 № 06/872 на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Одеській обласній державній адміністрації згідно з протоколом від 14.04.2020 № 13 прийнято рішення про вжиття наступних заходів на період Великодніх свят:

1) тимчасово на території Одеської області заборонити функціонування продовольчих ринків (до особливого розпорядження);
2) обмежено пересування та перебування громадян у громадських місцях  у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 6 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів, починаючи з 13 год. 00 хв. 18 квітня 2020 року);
3) обмежено доступ до храмів та церков, що розташовані  на території Одеської області, для їх відвідування  громадянами;
4) запроваджено проведення онлайн трансляції (мережа Інтернет, телебачення тощо) богослужінь для населення;
5) обмежено доступ громадян до кладовищ та перенести поминальні дні після Великодня і вчинення заупокійних молитов на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 6 червня 2020 року згідно з   пунктом 3 Рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 09 квітня 2020 року.

Будьте відповідальними!

Бережіть себе!

Залишайтеся вдома навіть на свята!