Про порядок проведення поминальних днів після Великодня в режимі карантину

Дата: 22.04.2020 16:30

Шановні жителі Визирської громади!

Напередодні поминальних днів, оперативний штаб Визирської сільської ради повідомляє важливу інформацію!

З метою протидії поширення на території Визирської сільської ради коронавірусної хвороби  COVID-19 в місцях масового скупчення в поминальні дні,  керуючись статтею 32 Закону України «Про захист населения від інфекційних хвороб»,  статтями 30,  40, 41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», на виконання постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 «Щодо протидії поширеню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні» та на виконання подання Головного державного санітарного лікаря Одеської області від 21.04.2020 року №06/938, протоколу № 10 від  22 квітня 2020 року комісії з питань ТЕБ га НС Лиманської районної державної адміністрації, протоколу № 4 від 22 квітня 2020 року комісії з питань ТЕБ га НС Визирської сільської ради,

з 17:00 години 22.04.2020 року БУДУТЬ ЗАЧИНЕНІ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ КЛАДОВИЩА В УСІХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ВИЗИРСЬКОЇ ГРОМАДИ (виключенням є випадки здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема за участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше 1.5 метри).

Нагадуємо, що поминальні дні після Великодня переносяться на Троїцьку батьківську поминальну суботу, яка відбудеться 6 червня 2020 року згідно з пунктом 3 Рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 09 квітня 2020 року.

Щоденно звертаємося до Вас, шановні громадяни, з проханням дотримуватись заходів безпеки. Захистіть себе та піклуйтеся про здоров’я своїх близьких.