Пенсійний фонд України рекомендує

Дата: 28.04.2020 16:50

Пенсійний фонд України рекомендує людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції мінімізувати соціальні контакти!

Реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. В особистому кабінеті є можливість:

• подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”, заяву про перерахунок пенсії;
  • отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
  • подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
  • активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Ми мобільні! Завантажуйте мобільний додаток “Пенсійний фонд” і отримуйте доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів).

Читайте нашу інформаційну сторінку вебпорталу Пенсійного фонду України. Тут ви можете також подати:

Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення, перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому, наприклад через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua), Контакт-центр Пенсійного фонду  (0 800 503 753, 044 281 08 70, 044 281 08 71), Гарячу лінію Лиманського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру) (04855 9 12 55).

Залишайтесь вдома! Не ризикуйте своїм здоровям та життям!

Бережіть себе - збережете Україну!