ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 19.05.2020 09:31

Територія Визирської громади, як і всі південні області України, є територією з найменшою кількістю водних ресурсів. Через засуху в 2020 році нестача води стала ще більш відчутною.

Дебіт води у свердловинах населених пунктів громади стабільно знижується. Через відсутність опадів ґрунтові води викачуються зі швидкістю, що у декілька разів перевищує швидкість їх відновлення.

Громадяни використовують питну воду для поливу присадибних ділянок (городів, садів), наслідком чого виникають перебої з забезпечення сіл питною водою. Це впливає на якість наданої послуги з холодного водопостачання.

Особливо невтішна ситуація в селі Першотравневе. На даний час з 9 наявних артезіанських свердловин всі працюють на максимальній потужності.  Але через використання жителями води не за призначенням, тиск води тримається лише по вулицях, які географічно розташовані нижче відносно інших вулиць села.

До речі, за своїми хімічними властивостями місцева вода може використовуватись у побуті та не підходить для поливу городів.

Шановні мешканці Визирської громади, особливо села Першотравневе! Звертаємося до вас з проханням свідомо та ощадливо ставитися до використання води.

Якщо дана ситуація з водопостачанням розвиватиметься таким чином і надалі, постане питання подачі води згідно графіку.

Заходи з економії води:

• упорядкувати сантехніку і всього устаткування водопостачання;
  • не поливати сад чи город водопровідною водою;
  • не використовувати басейни;
  • виключити витоки в санвузлі;
  • використовувати пральну машину у випадку її повного заповнення та ін.

У разі потреби використання великої кількості води, пропонуємо звертатись до КП «Визирське джерело» Визирської сільської ради із замовленням підвозу води спеціалізованим транспортом (04855)95515 або 0968167700.

Економне використання води — це і турбота про сімейний бюджет, і поважливе відношення до односельців,  і  дбайливе ставлення до природи.

Щиро сподіваємось на розуміння!