Молодіжна рада Визирської сільської ради

Дата: 03.06.2020 16:26

3 червня  2020 року, в приміщенні HUB Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» за участю голови Визирської громади Стоілакі Валерія Володимировича та начальника відділу освіти, молоді та спорту Визирської сільської ради Харламбової Валентини, відбулись установчі збори Молодіжної ради Визирської сільської ради. Були запрошені завідуюча кафедри міжнародних відносин та права Одеського національного політехнічного університету Чистякова Ірина Миколаївна та доцент кафедри Озернюк Ганна Володимирівна.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Визирської громади Стоілакі Валерій Володимирович, який висловив сподівання на плідну співпрацю та взаємодію між Молодіжною радою та Визирською сільською радою в напрямках молодіжної політики на території громади.

Представлені презентації власного бачення молоддю розвитку Визирської громади, напрацьовано план дій на найближчий час, виокремлено пріоритетні напрямки діяльності. На зборах був затверджений кількісний та персональний склад Молодіжної ради.

У Визирській громаді молодь активно включається у соціально-економічні, політичні та культурні процеси життя.