На під'їзді до села Любопіль триває ремонт асфальтового полотна

Дата: 15.06.2020 16:58

Проїхати до села Любопіль стає легше та без шкоди для авто, адже до населеного пункту поступово прокладають асфальтовану дорогу.

Фото без описуФото без описуРаніше до села дорогу частково зробили за рахунок бюджету Визирської сільської ради. Після об'єднання - роботи продовжилися. Так, минулого тижня розпочався ремонт ще однієї частини дороги. Наразі підрядна організація вкладає перший шар асфальтового полотна із запланованих двох. Це збільшить термін експлуатації. Закінчити будівельники планують до 21 червня, якщо дозволятимуть погодні умови.

Фото без описуЗазначимо, що проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення здійснюється коштом Визирської сільської ради. На покращення транспортної інфраструктури до села Любопіль передбачено сім мільйонів гривень.