Визирська сільська рада вітає з Днем фермера

Дата: 19.06.2020 15:58

Шановні фермери!

Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем фермера. Починаючи з цього року у вас буде ще одна святкова дата у календарі. Указом Президента України №234/2020 від 18.06.2020 року, враховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави, започатковано щорічне святкування Дня фермера, котре відзначатимуть 19 червня.

Від імені Визирської сільської ради та свого особисто я зичу вам, не дивлячись на цьогорічні негаразди, розвиватися та не зупинятися перед труднощами. Ваша праця завжди була нелегкою, але такою важливою та потрібною для добробуту та благополуччя України. Бажаю за всіх обставин впевнено тримати курс на успіх і процвітання. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані.

З повагою, голова Визирської сільської ради Валерій Стоілакі.