При Визирській сільраді створено мобільну робочу протиепідемічну групу

Дата: 23.06.2020 10:30

При Визирській сільській раді, на виконання протоколу № 22 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НП Лиманської РДА від 22.06.2020 року, створено мобільну робочу групу. Голова робочої групи – Рошка Вадим Анатолійович. Члени робочої групи: Кушнір Катерина Валеріївна, Лосєва Юлія Григорівна та Бондаренко Надія Іванівна.

Мобільна група буде щотижня, на період проведення карантинних заходів, інспектувати роботу магазинів, продовольчих ринків та інших торгових точок, заклади дошкільної освіти, заклади громадського харчування (ресторани, кафе, бари, тощо) та перевезення пасажирів громадським автомобільним транспортом. Головна мета перевірок – запобігання поширенню на території Визирської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.