Одеська область, Лиманський район

Робоча мобільна група Визирської сільської ради проінспектувала громадські місця у громаді

Дата: 26.06.2020 13:11

Робоча мобільна група Визирської сільської ради, яка створена для контролю за роботою магазинів, продовольчих ринків та інших торгових точок, закладів дошкільної освіти, закладів громадського харчування (ресторани, кафе, бари, тощо) та перевезенням пасажирів громадським автомобільним транспортом, проінспектувала магазини, котрі знаходяться на території громади.

Так, з 23 по 25 червня мобільна група здійснила перевірку 21 точки продажу продовольчих та непродовольчих товарів. Загалом, підприємці та продавці дбають про своє здоров’я та здоров’я відвідувачів. У закладах є засоби індивідуального захисту (одноразові маски та рукавички), антисептичні засоби. При вході до магазинів розміщено інформаційні плакати та нагадування про носіння масок у приміщенні.

Нагадаємо, що головна мета перевірок – запобігання поширенню на території Визирської громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.