У Визирській сільраді відбулася XVIII чергова сесія

Дата: 26.06.2020 13:27

У центрі громади – Визирці – 25 червня 2020 року відбулася XVIII чергова сесія Визирської сільської ради. На порядку денному – 44 питання. Так, депутати затвердили ряд земельних та кадрових питань, податки та тарифи на водопостачання.

Окрім того, обранці затвердили обсяг співфінансування Визирською сільською радою на придбання  програмно - апаратних комплексів для телеметрії та телемедичного консультування для амбулаторій  сіл Першотравневе та Визирка.

Фото без описуЗазначимо, що в рамках сесії, були розглянуті й освітянські питання. Стосувалися вони змін у роботі директорів закладів загальної середньої освіти (призначення на посаду шляхом конкурсного відбору) та змін найменувань та затвердження статутів закладів загальної середньої освіти Визирської сільської ради у новій редакції.