У Визирській сільраді відбулося засідання виконкому

Дата: 26.06.2020 20:57

У Визирській сільській раді, 26 червня 2020 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному – 13 питань, котрі стосуються життєдіяльності громади. Одне з них – про  підготовку об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.  Члени виконкому підтримали пропозицію про створення комісії, яка перевірить готовність закладів до опалювального сезону.

Фото без описуОкрім того, в рамках засідання, затвердили й склад Молодіжної ради при Визирській сільській раді.

Фото без описуФото без описуВарто зазначити, що члени виконавчого комітету підтримали рішення про виділення матеріальної допомоги, виділення матеріальної допомоги до ювілейних дат, при народженні дитини та надання щоквартальної матеріальної допомоги громадянам, віком 90 років і більше. Також було погоджено списки пільгової категорії населення на підписку періодичних видань на 2020 рік.